Подію скасовано

Ефект Ба

11 травня 2020, Пн. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Ефект Ба у Києві! Чекаємо на вас 2020-05-11 в 19:00 на локації Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Київ.
Ви можете придбати квитки на Ефект Ба на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Авіакатастрофа із зануренням:
на сцену повертається спектакль Гаріка Корогодського
«Ефект Ба»

Спойлер: всі виживуть! =)

"Для мене цей проект дуже цінний. Я плекав ідею Тихомирова зробити моноспектакль чотири роки. Вертинський великий актор. Три варіанти п'єси мене не влаштували, довелося пробувати себе в новій ролі – драматурга. Четвертий був ок, але теж забракував, вже свій. Ви побачите абсолютно новий спектакль. Знову хвилююся ", – Гарік Корогодський


11 травня на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка пройде інтерактивний моноспектакль Гаріка Корогодського «Ефект Ба». У головній ролі – Олексій Вертинський, всі збори від вистави йдуть у благодійний фонд «Життєлюб».


Моновистава «Ефект Ба» – перша п'єса Корогодського. В основу лягла історія, заснована на реальних подіях з життя автора.


Під час філософських роздумів Вертинського в авіалайнері, який падає, розгортається справжня мультимедійна взаємодія з глядачем.


За ефект занурення в нову реальність під час вистави відповідає команда Front Pictures – відома у всьому світі українська студія AV технологій. Саме вона підкорила європейську публіку сценічною графікою під час переможного виступу Jamala на Євробаченні в 2016.


Режисером виступив Тихон Тихомиров, відомий за виставою «Як витратити мільйон, якого немає».


Прем'єра п'єси Гаріка Корогодського відбулася 12 грудня 2018 року. Тоді спеціально для спектаклю десятитисячний Палац Спорту став театральним майданчиком всього для 400 глядачів. Постановка отримала дуже хороші відгуки, і 11 травня відбудеться її дебют в класичному театрі.


Гарік знову хвилюється.