24-pay-mark Created with Sketch.

Егоїстки

25 вересня 2023, пн. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Зірковий склад серіалу «Кава з кардамоном» запрошує!

«ЕГОЇСТКИ»

  • Жанр: комедійний детектив
  • За мотивами п’єси Роберта Тома «8 жінок»

Феерична, естецька, костюмована кримінально-детективна комедія про загадковий злочин в родинному колі.
Ця вистава з великим успіхом йде по всьому світу більш, ніж 50 років. Легкі саркастичні тексти, яскравий жіночий склад та неймовірна детективна інтрига не залишає глядача без враження та задоволення.
Загадковий випадок відбувається в занесеній снігом аристократичній садибі.
Це перетворює різдвяний день в розслідування, повне істерик, суперництва і навіть музичних інтерлюдій. Отже, сім жінок. Кожна під підозрою. У кожної є мотив. Бо всі вони егоїстки і в кожній є своя таємниця!

У ролях:

  • Леся Самаєва - Заслужена артистка України, зірка серіалів та вистав «Кава з кардамоном», «Скажені сусіди», «Скажене весілля», «Співай, Лола, співай»
  • Ніна Набока - Народна артистка України, зірка фільмів та серіалів «Кава з кардамоном», «Перші ластівки», «Спіймати Кайдаша», «Припутні», «DZIDZIO Перший раз», «Слуга народу»
  • Олена Лавренюк - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном», «Еґроґор», «11 дітей з Моршина», «DZIDZIO Контрабас», «Жінка на війні»
  • Людмила Смородіна - Народна артистка України, зірка серіалу та вистав «Кава з кардамоном», «Калігула», «Едіт Піаф. Життя у кредит», «Віват, королева!»
  • Наталія Корпан -Заслужена актриса України
  • зірка серіалу та вистав «Кава з кардамоном», «Лимерівна», «Крум», «Пер Гюнт», «Візіт»
  • Анастасія Остреїнова - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном»,
  • Софія Бровко - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном»,

Режисер – Ірина Громозда
Продюсер Олена Лавренюк, Сергій Лавренюк

ℹ️ Корисна інформація:

✅ 13+
⌚️ Тривалість: 60-150 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення)
Інші дати

Егоїстки

31 жовтня 2023 19:00

Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса

Перейти до опису
від 300 грн.

Егоїстки

27 вересня 2023 19:00

ККЗ Арена-центр, Івано-Франкiвськ

Перейти до опису
від 250 грн.

Егоїстки

12 листопада 2023 19:00

Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Хмельницький

Перейти до опису
від 190 грн.

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати