24 січня 2019, Чт. 20:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Єгора Грушина?

1. Побувати на виступі одного з небагатьох композиторів стилю неокласицизм в Україні.
2. Насолодитися новаторською музикою.
3. Відчути серцем кожну ноту.

Думаєте, інструментальний концерт – це щось старомодне і нудне? Це не так, коли мова йде про сучасну класику. Приходьте 24 січня на виступ неймовірно талановитого українського неокласичного піаніста і композитора – Єгора Грушина. Чекаємо на вас о 20:00 в Будинку Актора!

Єгор Грушин народився в Одесі. Почав писати власні твори вже після закінчення музичної школи. Мелодії цього яскравого неокласичного композитора дають слухачам простір для заглиблення в себе, ідеї для внутрішнього зростання і роздумів. Крім авторських мелодій, піаніст створює інструментальні обробки композицій знаменитих рок-колективів, серед них – "Океану Ельзи", Queen, Bon Jovi, Muse і ін.

Його твір Christmas Story всього за 2 дні в інтернеті прослухали понад 50 000 користувачів. Сьогодні в скарбничці у музиканта вже 4 альбоми. У вас є можливість почути акустичне полотно піаніста-віртуоза, який проживає кожен звук з легкістю, щирістю і витонченим смаком.

Такий концерт просто ідеальний для слухачів, що обожнюють тісний емоційний контакт на камерних концертах. Якщо ви хочете відпочити від буденності і відчути ковток вічності, приходьте 24 січня на концерт Єгора Грушина! Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати