Егор Натс

20 листопада 2020, Пт. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Егор Натс у Києві! Чекаємо на вас 2020-11-20 в 19:00 на локації Mezzanine, Київ.
Ви можете придбати квитки на Егор Натс на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: icecream promo

Подію перенесено з 29 травня на 20 листопада.

Люди радіють весни кожен раз, незважаючи на те, що вона існує багато тисяч років! Але саме в цю весну трапиться мій третій - і найбільший - тур «Ічо». Я проїду по країні, наплювавши на погодні умови, щоб дати концерти і розтопити, нарешті, осоружний сніг в твоєму місті. Те, чого іноді не робить погода сама - зробимо ми! І навіть якщо щось піде не за планом - плювати! Якщо, раптом, на вулиці буде жахливо холодно і бридко, то я все одно обіцяю тобі саму теплу весну в парі сотень кв. м² клубу.

Погодні обставини, як і життєві, часто противляться нашого руху, замикаючи нас в одиночній камері своєї квартири. І тому, особливо зараз, важливо вміти сказати: «Ічо?». Ось і я кажу: «Плювати». Ось і ти скажи. Саме тому цей тур відбудеться, тому я приїду, тому і ти прийдеш! Ми зробимо тепло самі, принесемо весну самі і посміхнемося - теж самі!

PS За нас, як то кажуть, цього ніхто не зробить.