29 травня 2020, Пт. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Егор Натс у Києві! Чекаємо на вас 29 березня о 19:00 у Mezzanine.

Ви можете придбати квитки на Егор Натс на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Люди радіють весни кожен раз, незважаючи на те, що вона існує багато тисяч років! Але саме в цю весну трапиться мій третій - і найбільший - тур «Ічо». Я проїду по країні, наплювавши на погодні умови, щоб дати концерти і розтопити, нарешті, осоружний сніг в твоєму місті. Те, чого іноді не робить погода сама - зробимо ми! І навіть якщо щось піде не за планом - плювати! Якщо, раптом, на вулиці буде жахливо холодно і бридко, то я все одно обіцяю тобі саму теплу весну в парі сотень кв. м² клубу.

Погодні обставини, як і життєві, часто противляться нашого руху, замикаючи нас в одиночній камері своєї квартири. І тому, особливо зараз, важливо вміти сказати: «Ічо?». Ось і я кажу: «Плювати». Ось і ти скажи. Саме тому цей тур відбудеться, тому я приїду, тому і ти прийдеш! Ми зробимо тепло самі, принесемо весну самі і посміхнемося - теж самі!

PS За нас, як то кажуть, цього ніхто не зробить.