24-pay-mark Created with Sketch.

Егоїстки

27 вересня 2023, ср. 19:00-21:00
ККЗ Арена-центр Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Зірковий склад серіалу «Кава з кардамоном» запрошує!

«ЕГОЇСТКИ»

  • Жанр: комедійний детектив
  • За мотивами п’єси Роберта Тома «8 жінок»

Феерична, естецька, костюмована кримінально-детективна комедія про загадковий злочин в родинному колі.
Ця вистава з великим успіхом йде по всьому світу більш, ніж 50 років. Легкі саркастичні тексти, яскравий жіночий склад та неймовірна детективна інтрига не залишає глядача без враження та задоволення.
Загадковий випадок відбувається в занесеній снігом аристократичній садибі.
Це перетворює різдвяний день в розслідування, повне істерик, суперництва і навіть музичних інтерлюдій. Отже, сім жінок. Кожна під підозрою. У кожної є мотив. Бо всі вони егоїстки і в кожній є своя таємниця!

У ролях:

  • Леся Самаєва - Заслужена артистка України, зірка серіалів та вистав «Кава з кардамоном», «Скажені сусіди», «Скажене весілля», «Співай, Лола, співай»
  • Ніна Набока - Народна артистка України, зірка фільмів та серіалів «Кава з кардамоном», «Перші ластівки», «Спіймати Кайдаша», «Припутні», «DZIDZIO Перший раз», «Слуга народу»
  • Олена Лавренюк - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном», «Еґроґор», «11 дітей з Моршина», «DZIDZIO Контрабас», «Жінка на війні»
  • Людмила Смородіна - Народна артистка України, зірка серіалу та вистав «Кава з кардамоном», «Калігула», «Едіт Піаф. Життя у кредит», «Віват, королева!»
  • Наталія Корпан -Заслужена актриса України
  • зірка серіалу та вистав «Кава з кардамоном», «Лимерівна», «Крум», «Пер Гюнт», «Візіт»
  • Анастасія Остреїнова - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном»,
  • Софія Бровко - актриса театру та кіно, зірка кіно та серіалів «Кава з кардамоном»,

Режисер – Ірина Громозда
Продюсер Олена Лавренюк, Сергій Лавренюк

ℹ️ Корисна інформація:

✅ 13+
⌚️ Тривалість: 60-150 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення)

Схожі події

На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київ, Київський національний академічний театр оперети від 150 ₴ На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київський національний академічний театр оперети Придбати Vivat ballet! 13 липня 18:00, сб Vivat ballet! Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 ₴ Vivat ballet! Вже не хочу 13 липня Vivat ballet! Одеський театр Опери та Балету Придбати Вій. Раду Поклітару 13 липня 18:00, сб Вій. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 13 липня Вій. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Маленький принц. Раду Поклітару 14 липня 18:00, нд Маленький принц. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 350 ₴ Маленький принц. Раду Поклітару Вже не хочу 14 липня Маленький принц. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати