Гей, ти, здрастуй

2 березня 2020, Пн. 19:30
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Ей, ти, здрастуй?

1. Про найчистішою і прекрасної перше кохання
2. Ромео і Джульєтта без трагічної розв'язки
3. Хороший привід повернутися в юність

Не пропустіть: у виконанні артистів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - лірична історія «Ей, ти, здрастуй».

«Гей, ти, здрастуй» - чергова постановка театру, залишає яскравий слід в серцях глядачів. Вона жваво і щиро розповідає про зародження перших сильних почуттів між юнаком і дівчиною. Героям належить разом відкривати великий і красивий світ, знаходячи своє місце в ньому.

В основі вистави - однойменна п'єса Геннадія Мамліна, писав для молодіжних театрів - про підлітків і для них. Драматург був затребуваний не тільки у себе на батьківщині, але і за кордоном. «Гей, ти, здрастуй» кому-то може здатися сучасним прочитанням «Ромео і Джульєтти», тільки без сумного фіналу. В цілому, постановка не дає остаточних висновків, що дозволяє глядачеві самому домислити цю історію.

У центрі оповідання - наївна дівчина Машка і хлопець Валерка, які за півтори години проходять самі суперечливі етапи відносин: сварки, бійки і - впевнено приходять до любові.

Ця історія буде багато в чому повчальною для сучасних молодих людей, які опинилися в полоні соцмереж і гаджетів, в світі, де повага і захопленість вимірюються «лайками», а прояв живих людських почуттів - чужі і незрозумілі.

Режисер - Кирило Кашликов.
Ролі виконують Катерина Старюченко і Олександр Крючков.

Вистава без антракту, триває 1 годину 20 хвилин.

Інші дати

Гей, ти, здрастуй

12 липня 2020 17:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 110 грн.

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Мойсей 11 липня 20:00, Сб Мойсей Одеса, Літній театр від 50 грн. Мойсей Вже не хочу 11 липня Мойсей Літній театр Придбати