20 листопада 2018, Вт. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

El Puerto Flamenco у Києві - фото №1 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №2 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №3 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №4 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №5 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №6 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №7 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №8 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №9 picture
El Puerto Flamenco у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу El Puerto Flamenco?

1. Вистава El Puerto Flamenco – це колаборація українських та іспанських танцівників та музикантів. Хочете почути, як звучить іспанська гітара? Один з найкращих гітаристів Малаги Франсіско Мартін буде грати для вас.
2. El Puerto Flamenco це вистава-подорож в розпечений світ мистецтва Іспанії. Якщо ви сумуєте за сонцем та прагнете яскравих емоцій – вам сюди.
3. Ви любите музику, від якої перехоплює подих, танець, в якому біль і радість існують поруч? Цей вечір – ваш.

Вистава фламенко у Малій опері - El Puerto Flamenco - емоції, ритм, душа!

20 листопада в Малій опері відбудеться вистава фламенко за участю іспанських та українських артистів. На сцені - київський гурт El Puerto Flamenco та гості програми, гітарист Франсіско Мартін Сердан та танцівниця Майя Яременко (Малага, Іспанія). Режисер вистави Тихін Тихомиров.

Наше фламенко – це історії про те, що життя складне і прекрасне, розповідь про те, що ми любимо і втрачаємо. Це мистецтво, яке долає кордони та розмовляє мовою, яка не потребує перекладу. Відверте, захоплююче, провокаційне - фламенко не прагне подобатися. Може бути різним, але завжди говорить правду. Звертається просто до серця. Бентежить. Дає надію. Зігріває.

Проведіть цей вечір разом з нами. Сильні емоції та довготривалий зігріваючий ефект гарантуємо.

B програмі беруть участь:

Франсіско Мартін Сердан (гітара)

Розпочав кар’єру в відомій Пеньї Хуан Брева в Малазі. Вчителі - Маноло Санлукар, Херардо Нуньєс, Маноло Франко, Хуан Карлос Ромеро, Каньісарес, Пако Харана. З 17 років виступає на професійній сцені. Відточував майстерність акомпанементу танцю, працюючи разом з Ла Лупі, Рафаелем Кампайо, Сорайею Клавихо, Рафаелем де Кармен, Кармен Камачо, Мойсесом Наварро і іншими відомими іспанськими артистами. Грає у виставах фламенко в Музеї музики, в таблао "Лос Амайя".

Майя Яременко (танець)

Майя - киянка, яка, переїхавши до Малаги, стала професійною танцівницею фламенко. Майя навчалася в Conservatorio Profesional de Danza de Málaga, як всі молоді танцівники, вчилася і продовжує вчиться у зірок сучасного фламенко. Серед її педагогів - Ла Лупі, Пастора Гальван, Мерседес Руїс, Росіо Моліна. Крім фламенко, Майя вивчала класичний іспанський та сучасний танець. Її манера вирізняється емоційністю та глибиною, а техніка вражає.

El Puerto Flamenco:

Мистецька група, яка об’єднує українських музикантів та танцівників фламенко. Це досить безбашені люди, які не можуть виразно відповісти на питання, чому вони займаються далекою та чужою культурою. Не можуть, просто тому, що відчувають її своєю.

Костянтин Осинський (гітара)
Лілія Фернандес (спів)
Ольга Островерх (танець)
Олексій Гмиря (перкусія)

Проект створено у співпраці студії Ольги Островерх Школа фламенко та театру Мала опера під керівництвом Тихона Тихомирова.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати