18 серпня 2018, Сб. 23:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Елджея?

1. Він здатний запалити навіть звичайну вечірку.
2. Будуть ті самі «Рваные джинсы», «Дисконнект», «Розовое вино» і «Минимал».
3. На тебе чекає великий концерт + неповторна шоу-програма

18 серпня в Bono Beach Club виступить популярний реп- і хіп-хоп виконавець Елджей. Не пропусти!

Всі свої головні теми - пацани, дим, райони - Елджей привезе з собою. Буде не по-літньому гаряче. Не віриш? Приходь і переконайся в цьому особисто!

Елджей вже випустив 4 альбоми. Його кліпи на YouTube набирають мільйонні перегляди, незважаючи на те, що прихід хлопця в реп був випадковим. Круто виступивши на одному з реп-батлів, Олексій Узенюк довів усім, що нічим не гірше інших. А тисячі фанатів хлопця голосно заявлять, що навіть краще! Реп-поєдинки тепер не для Елждея. А ось найбільші концертні майданчики із завидною регулярністю запрошують репера до себе. Виступи заплановані на місяці вперед. Артиста чекають навіть там, де ніхто не розуміє російської мови. Головне - це його біти, ритм і форма.

Хапай друзів - і гайда тусити!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати