13 вересня 2019, Пт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №1 ЕЛІЗІУМ у Києві
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №2 ЕЛІЗІУМ у Києві афіша
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №3 ЕЛІЗІУМ у Києві квитки
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №4 ЕЛІЗІУМ у Києві на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати концерт Елізіум?

1. Відчути космос-рок в дії.
2. Разом заспівати все хіти групи.
3. Провести вечір П'ятниці 13-го у відриві разом з улюбленим гуртом.

Група «Елізіум» - особлива. Російська рок-група з Нижнього Новгорода, заснована її бас-гітаристом і лідером Дмитром Кузнецовим в 1995 році.

Колектив виконує мелодії в змішаному жанрі музики, який ґрунтується на панк-році з домішкою реггі, метала, і інших стилів. Сам бенд іменує свій музичний напрям космос-роком.

Група «Елізіум» була популярна в Нижньому Новгороді в ранні роки виступів, а після випуску свого другого альбому «Все острова!» Стала одним з провідних виконавців панк-року в Росії. Колишніми учасниками «Елізіум» було утворено кілька сторонніх проектів, в тому числі мали значний кар'єрний успіх групи «Лампаси» і «Блондинка Ксю». «Елізіум» часто дає спільні концерти з іншими рок-колективами, а також є першим російським виконавцем, який виступив із зарубіжними групами NOFX, Mad Caddies і Die Ärzte. В даний час, у «Елізіум» налічується більше 20-и музичних релізів, включаючи вісім авторських студійних альбомів, збірник перезаписаних пісень Greatest Hits і триб'ют-альбом Cover Day. Останній студійний альбом, «Яды», вийшов в 2017 році.

«Елізіум» закохалися в українську мову і культуру нашої країни настільки, що в 2011-му випустили невеликий альбом «Найкращі співанкі», Групі вже більше 20 років, а вона не втратила ні гостроти, ні запалу і на питання: «Як вам вдається не старіти? »- відповідає, фронтмент групи Кузнецов Діма:« Деякі музиканти вважають, що глядачів не можна «перегодовувати», що він повинен йти з концерту трохи голодним. Щоб йому захотілося повернутися до виконавця. А ми з хлопцями вважаємо, що глядач нехай сам вирішує, скільки йому пісень слухати. Йдучи на «Елізіум», людина розуміє, що навіть якщо він відвернеться, вип'є пива в барі або засне, то після його пробудження ми все одно будемо грати».

Цього року група вирішила порадувати своїх слухачів виступів в одному зі столичних клубів.

Хлопці обіцяють вечір божевільного року.

Приходьте і отримайте заряд енергії.

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 400 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019