13 вересня 2019, Пт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №1 ЕЛІЗІУМ у Києві
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №2 ЕЛІЗІУМ у Києві афіша
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №3 ЕЛІЗІУМ у Києві квитки
ЕЛІЗІУМ у Києві - фото №4 ЕЛІЗІУМ у Києві на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати концерт Елізіум?

1. Відчути космос-рок в дії.
2. Разом заспівати все хіти групи.
3. Провести вечір П'ятниці 13-го у відриві разом з улюбленим гуртом.

Група «Елізіум» - особлива. Російська рок-група з Нижнього Новгорода, заснована її бас-гітаристом і лідером Дмитром Кузнецовим в 1995 році.

Колектив виконує мелодії в змішаному жанрі музики, який ґрунтується на панк-році з домішкою реггі, метала, і інших стилів. Сам бенд іменує свій музичний напрям космос-роком.

Група «Елізіум» була популярна в Нижньому Новгороді в ранні роки виступів, а після випуску свого другого альбому «Все острова!» Стала одним з провідних виконавців панк-року в Росії. Колишніми учасниками «Елізіум» було утворено кілька сторонніх проектів, в тому числі мали значний кар'єрний успіх групи «Лампаси» і «Блондинка Ксю». «Елізіум» часто дає спільні концерти з іншими рок-колективами, а також є першим російським виконавцем, який виступив із зарубіжними групами NOFX, Mad Caddies і Die Ärzte. В даний час, у «Елізіум» налічується більше 20-и музичних релізів, включаючи вісім авторських студійних альбомів, збірник перезаписаних пісень Greatest Hits і триб'ют-альбом Cover Day. Останній студійний альбом, «Яды», вийшов в 2017 році.

«Елізіум» закохалися в українську мову і культуру нашої країни настільки, що в 2011-му випустили невеликий альбом «Найкращі співанкі», Групі вже більше 20 років, а вона не втратила ні гостроти, ні запалу і на питання: «Як вам вдається не старіти? »- відповідає, фронтмент групи Кузнецов Діма:« Деякі музиканти вважають, що глядачів не можна «перегодовувати», що він повинен йти з концерту трохи голодним. Щоб йому захотілося повернутися до виконавця. А ми з хлопцями вважаємо, що глядач нехай сам вирішує, скільки йому пісень слухати. Йдучи на «Елізіум», людина розуміє, що навіть якщо він відвернеться, вип'є пива в барі або засне, то після його пробудження ми все одно будемо грати».

Цього року група вирішила порадувати своїх слухачів виступів в одному зі столичних клубів.

Хлопці обіцяють вечір божевільного року.

Приходьте і отримайте заряд енергії.

Схожі події

Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати