Em-visia-2016 / Instrument

19 листопада 2016, Сб. 19:00
Культурний простір Plivka Київ, вул. Васильківська, 1 (м. Голосіївська)
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Em-visia-2016 / Instrument у Києві - фото №1 picture
Em-visia-2016 / Instrument у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Коли П’єр Шеффер на початку 50-х років розробляв концепцію “сонорного об’єкта”, то практично не знаходив там місце для “інструмента”, “виконавця”... “Звук” має бути відділеним від свого “джерела” – стверджував він. Пізніше з’явилася “акусматична” музика, що апелюючи до використання в античній школі “акусми” – “завіси”, – продовжувала “без-інструментальну” лінію творчості...
Однак, якщо на початку свого існування електроакустична музики “витіснила” музичні інструменти з творчого процесу, то для сучасних композиторів та саунд-артистів “інструментальність” проявляється і в складах творів, і в принципах синтезу звуку, власне, стає основою творчого мислення в електроакустичній музиці.
“Інструмент”, “Людина граюча” - буде в центрі чергової EM – VISIA-2016.

ЕМ-VISIA - міжнародний проект електроакустичної, експериментальної електронної музики та медіа-арту, що з 2005 року проходить в Києві (куратор – Алла Загайкевич). Програми концертів та майстер-класів ЕМ-візії охоплюють широкий жанровий спектр сучасної електронної музики – від концертних творів композиторів академічної електроакустичної музики, аудіо-візуальних перфомансів, сонорних інсталяцій до виступів музикантів експериментальної електронної музики та відео-арту.