Емма

23 вересня 2018, Нд. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8

Галерея

Емма у Києві - фото №1 Емма у Києві
Емма у Києві - фото №2 Емма у Києві афіша
Емма у Києві - фото №3 Емма у Києві квитки
Емма у Києві - фото №4 Емма у Києві на concert.ua
Емма у Києві - фото №5 Емма у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Емма»?

1. Спробувати розкрити таємницю жіночої душі.
2. Насолодитися талановитою грою блискучих акторів театру.
3. Провести вечір в атмосфері, насиченій високим мистецтвом...

Київський Театр «Колесо» представляє виставу «Емма». Це історія про жінку, а точніше – про багатогранність жіночої душі, повної непростих загадок.

Доля підносить все: злети і падіння, пристрасні прагнення і гріховні думки, серцеві пориви і непереборні труднощ ... Вистава добре відома в театральних колах і має престижні нагороди: «Київська Пектораль 2000» – «За кращу виставу на камерній сцені».

Серед інших перемог – Диплом фестивалю «Класика сьогодні» (за створення жіночого образу на камерній сцені), Диплом фестивалю «Чорне море» (Туреччина). Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Медовий місяць 16 жовтня 19:30, Вт Медовий місяць Bel etage, Київ від 149 грн. Медовий місяць Вже не хочу 16 жовтня Медовий місяць Bel etage Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Про що мовчать жінки Про що мовчать жінки 1 Подія Про що мовчать жінки 1.11 - 01.11.2018