Подію скасовано

EMMURE

07 квітня - 31 травня 2020 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

EMMURE у Києві - фото №1 EMMURE у Києві
EMMURE у Києві - фото №2 EMMURE у Києві афіша

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.
Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Чому варто відвідати?

1. Вперше в Києві!
2. Новий альбом, новий склад і старий добрий мошкор!
3. Буря емоцій та відчуттів.

Вперше в Києві - новий альбом, новий склад і старий добрий мошкор!

Emmure (USA, deathcore, metalcore, hardcore)

Обкатавши новий склад в світових турах з альбомом 2017 року "Look at Yourself", Френкі Палмер готує абсолютно новий вибуховий реліз, який вже отримав назву "Hindsight". До речі, про склад. На цей момент в нього, наприклад, входять харизматичний гітарист Джош Тревіс з культових The Tony Danza Tapdance Extravaganza і чіткий барабанщик Джош Міллер з наробивших багато галасу в свій час Glass Cloud. Ці хлопці добре знають, як розгойдати будь-яку залу чи фестиваль. Так що готуйте свої очі і вуха, розминайте суглоби, - Emmure смалитимуть вже в квітні 2020-го!

Зустрінемося в моші)

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Рок балади в саду. Віртуози Києва 31 липня 20:00, Пт Рок балади в саду. Віртуози Києва Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Рок балади в саду. Віртуози Києва Вже не хочу 31 липня Рок балади в саду. Віртуози Києва Ботанічний сад ім. Гришка Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати