Енеїда

7 жовтня 2020, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Енеїда в Одесі! Чекаємо вас 2020-10-07 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Енеїда на Concert.ua онлайнЕнеїда-ХХІ

Несподіване, непередбачуване! Давні класичні сатира та гумор – перекладені на сьогодення.

Як почувають себе у нинішньому нашому бутті нащадки того, про кого афористично писав у своєму безсмертному шедеврі справді великий Іван Котляревський: «Еней був парубок моторний і хлопець хоч куди козак…» З ким та з чим зустрічаються они у двадцять першому столітті на теренах неньки-України? Та, зазвичай,неодмінно у дусі класичного епосу – питання про те, які Боги керують світом? Так-так, саме нашим світом, в якому живемо ми з вами – з «просунутими» дітьми та онуками, з планами, як-то кажуть, «від аеропорту до аеропорту», зі звичним фейсбучним Інтернетом та, на жаль, часто-густо далеко не парламентськими виразами на вулицях, у крамницях, у транспорті і, навіть, у родині…

Повсякденно та чи не кожної миті зіткаючись із цим, драматург Віталій Ченський переосмислив те, що трапилося з легендарним Енеєм. А один з найпопулярніших нині вітчизняних режисерів Максим Голенко за п`єсою В.Чпенського здійснив постановку – «Енеїда-ХХІ».

Цей спільний проект Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім..Василька та Київського «Дикого театру» презентовано на нашій сцені знов-таки несподівано та непередбачувано – у жанрі епічної травестії.

Тож, про що ця вистава – ми вже зазначили. А от як вона сприймається – розповідати не станемо: адже набагато краще все побачити на власні очі. Тільки пам`ятати при цьому, що, із врахуванням деяких вже наведених вище деталей та обставин, театр адресує свою нову прем`єру виключно дорослому глядачеві.

Епічна травестія на 2 дії