24-pay-mark Created with Sketch.

English Open Mic

16 квітня 2024, вт. 18:30-20:30
Underground Standup Club Київ, вул. Золотоворітська, 15
від 150 ₴
від 150 ₴

Про подiю

StandUp English Open Mic у Києві відбудеться в Underground Standup Club.

Чому варто піти на стендап English Open Mic у Києві?

  1. Довгоочікуване повернення легендарного англійського стендап-комеді шоу до Києва.
  2. Виступи сміливих і талановитих коміків англійською.
  3. Подія, що зарядить позитивом та надасть можливість спробувати власні сили у комедійному жанрі.

StandUp English Open Mic у Києві

На столичну сцену після тривалої паузи повертається яскраве та популярне стендап шоу English Open Mic! Українські коміки та гості з інших країн вийдуть на сцену, щоб поділитися своїми найкращими жартами та створити теплу дружню атмосферу. Це буде сміливо і талановито. Скажіть друзям і не пропустіть самі!

Міжнародний формат English Open Mic на сцені Underground Standup Club

Яскрава стендап-комедія збере в стінах клубу як блискучих коміків, так і щирих шанувальників жанру. До речі, ви також можете спробувати взяти участь у відкритому мікрофоні. Для цього просто зареєструйтесь на сторінці Instagram @aminorfus. Приходьте та насолоджуйтеся комедією, що створюється просто на ваших очах. До зустрічі!

Де купити квитки на стендап English Open Mic у Києві?

Встигніть забронювати квитки за кращою ціною собі та друзям на Concert.ua!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30 серпня 18:00, пт Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 499 ₴ Klavdia Petrivna Вже не хочу 30 серпня Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 07 липня 19:00, нд МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 07 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати