2 березня 2019, Сб. 20:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Enter Shikari?

1. Музика, яка не вкладається в жодні стильові рамки.
2. Божевільний вихор як на сцені, так і в залі.
3. Неординарні вдумливі пісні з альбому The Spark і кращі бойовики групи.

2 березня в Stereo Plaza – драйвові та справжні Enter Shikari! Крута британська четвірка привезе до Києва альбом The Spark і обов'язково струсоне зал найвідомішими хітами. Не пропусти!

Enter Shikari – це команда, яка вигадала свій стиль, transcore, відмовившись залишатись у певних межах. Це – група, склад якої незмінний із моменту заснування колективу в 2003 році (мало хто може таким похвалитися). Enter Shikari – хлопці, які пройшли шлях від зірок англійського андеграунду до рівня хедлайнерів.

Сьогодні в активі гурту – безліч перемог і номінацій у таких престижних преміях як Kerrang! Awards, NME Awards, AIM Awards та інших. Перший альбом Take to the Skies розійшовся в Британії накладом понад 30 тисяч копій і посів 4 місце в національному чарті.

Enter Shikari продовжують слідувати своєму стилю, що поєднує абсолютно різні напрямки, і залишаються вірними своїм принципам – робити музику не на продаж, а для відданих шанувальників, які чекають від Enter Shikari конкретних речей.

Побачимося!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати