Ерісіоні. Скарб Грузії

11 грудня 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ерісіоні?

1. Ансамбль представить своє легендарне грузинське шоу, одну з найбільш крупнобюджетних музично-хореографічних програм!
2. Легендарний грузинський колорит, запальні пісні, чаруюча хореографія в поєднанні з яскравими костюмами, приголомшливими декораціями і шаленим темпераментом артистів!
3. Західні критики і преса називає постановки ансамблю шедевральними!

11 грудня на сцені театру музкомедії виступить неповторний ансамбль танцю Ерісіоні!

Ерісіоні відомий як «музей фольклору». Ансамбль був створений в 1885 році і до цих пір є яскравим і барвистим голосом Грузії. У 2005 році колектив, в якому танцюють артисти різних поколінь, відзначав 120-річчя свого існування. Кожне шоу - це феєричні постановки, чаруючий симбіоз етнічного звучання і танців. У 1999 році грузинський ансамбль розпочав співпрацю з продюсерами з Франції і США, завдяки чому з'явилося не маюче аналогів танцювальне шоу світового масштабу. Талант і майстерність артистів, їх яскрава харизма і душевне виконання нікого не залишають байдужим, що і робить гастрольні тури колективу успішними.

Більше 100 талановитих артистів хору та балету, чаруюча грузинська музика, запальні танці і сучасне світловий та звуковий супровід залишають у глядачів незабутні враження. Артисти ансамблю не тільки танцюють з виконанням складних акробатичних елементів, але ще і виконують наживо традиційні грузинські пісні. Танці «Ерісіоні» неможливо дивитися без захоплення. Енергійні чоловіки і ніжні, ніби пливуть по сцені жінки, - дві протилежності з'єднуються на сцені, створюючи непередаване видовище. Танцюристи ансамблю володіють складним мистецтвом танцю на кінчиках пальців - тойпойнт, чим можуть похвалитися небагато танцювальних колективів світу.

На концерті в Одесі глядачі побачать танці і почують пісні, що відображають колорит різноманітних куточків Грузії. І все це в поєднанні з яскравими костюмами, приголомшливими декораціями і шаленим темпераментом артистів!