Еротичні сни нашого міста

6 липня 2019, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Еротичні сни нашого міста»?

1. Постановка з нетривіальною назвою гарантує незвичайні враження.
2. Глядачам пропонується осмислити різницю між реальністю і світом снів.
3. Вистава змусить задуматися над тим, якими ми є насправді.

Новий український театр представляє виставу «Еротичні сни нашого міста». Приходьте: буде захоплююче. І потім вам точно насниться щось з «цього» ...

Є ті, кому еротичні сни не сняться: їм заздрити чи співчувати? А до кого з них ставитеся особисто ви? Чи не замислювалися? А дарма. Вистава розповідає про простих людей, які зустрічаються всюди - в метро і поліклініці, у дворі або на роботі. А чи не ми це? Дуже навіть може бути!

Вистава відкриває життя в двох вимірах: в реальності і уві сні. І світ снів виявляється навіть дуже реальним. Тут кожен - справжній. Тут немає умовностей, комплексів, страхів з свідомого життя.

Автор п'єси «Еротичні сни ...» стверджує, що людина - це «істота, яке хоче, щоб його любили, але його ніхто не любить». Приходьте і подивіться спростування!

Тривалість вистави - 2 години 50 хвилин, з антрактом.
Мова - українська.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 В джазі тільки дівчата 19 січня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 19 січня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 19 січня 14:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 19 січня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Захід Захід 3 Події Захід 19.01 - 29.02.2020