Еротичні сни нашого міста

2 лютого 2019, Сб. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Еротичні сни нашого міста»?

1. Постановка з нетривіальною назвою гарантує незвичайні враження.
2. Глядачам пропонується осмислити різницю між реальністю і світом снів.
3. Вистава змусить задуматися над тим, якими ми є насправді.

Новий український театр представляє виставу «Еротичні сни нашого міста». Приходьте: буде захопливо. І потім вам точно насниться щось із «цього»...

Є ті, кому еротичні сни не сняться: їм заздрити чи співчувати? А до якої категорії відноситесь ви? Чи не замислювалися? А дарма. Вистава розповідає про простих людей, які зустрічаються всюди: в метро і поліклініці, у дворі або на роботі. А чи не ми це? Дуже навіть може бути!

Вистава відкриває життя у двох вимірах: у реальності й уві сні. І світ снів виявляється навіть дуже реальним. Тут кожен – справжній. Тут немає умовностей, комплексів, страхів зі свідомого життя.

Автор п'єси «Еротичні сни...» стверджує, що людина – це «істота, яка хоче, щоб її любили, але її ніхто не любить». Приходьте і побачте спростування!

Тривалість вистави – 2 години 50 хвилин, з антрактом.
Мова – українська.

Інші дати

Еротичні сни нашого міста

31 травня 2019 19:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати