Error Nights Kharkiv Vol. IV

28 вересня 2018, Пт. 19:00
Fabrika.space Харків, вул. Благовіщинська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №1 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №2 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №3 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №4 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №5 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №6 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №7 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №8 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №9 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №10 picture

Про подiю

Чому варто піти на Error Nights Kharkiv Vol. IV?

1. Мета події - не тільки застерегти учасників від помилок, але і транслювати меседж про те, що навіть після безлічі величезних помилок можливий успіх!
2. Ціна помилок пізнається нами в повсякденному житті. Вчіться на чужому досвіді!
3. Навчитися сміятися зі своїх невдач!

28 вересня в FABRIKA.SPACE в продовження гучних FuckUp Nights Kharkiv пройде Error Nights Kharkiv Vol. IV.

ERROR. Хто в нашому житті не помиляється? Правильно! Той, хто нічого не робить! Та й то це питання спірне! В одній ситуації бездіяльність може бути переважною тактикою, а в інший бездіяльність може призвести до трагічних результатів!

Нудотно-солодкі історії про карколомні успіхи і фантастичні відкриття давно набили оскому. Навіть в роботі над справою всього життя кожен змушений іноді йти на ризик, а іноді занурюватися в рутину. Більш того - чи існує шлях, що веде до блискучого фіналу по килимовій доріжці? Труднощі і повні фіаско можуть істотно підточити ентузіазм і впевненість в собі, а видатних бізнесменів і лідерів думок поставити на недосяжну вершину Олімпу.

Бізнесу і кар'єри без помилок не буває, але одні помилки обертаються тільки корисними уроками, а інші можуть коштувати життя цілого проекту. І якщо від нових помилок ніхто не застрахований, то не повторювати чужих - реальна мета і корисний навик. Не бійтеся помилятися, бійтеся повторювати помилки!

Одна сцена. 5 спікерів. 15 хвилин у кожного на тотальні визнання. 100 хвилин для тебе - щоб не повторювати чужих помилок.

ERRORS все ще не усунуто? Тепер ти знаєш, що робити!

Схожі події

Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики 16 квітня 19:00, Вт Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеса, Одеський Літературний Музей від 1200 грн. Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Вже не хочу 16 квітня Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеський Літературний Музей Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 13 квітня 17:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Львів, Центр Довженка від 450 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 13 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Центр Довженка Придбати Майстер-клас Наталія Холоденко Еволюція Жіночності 17 квітня 19:00, Ср Майстер-клас Наталія Холоденко Еволюція Жіночності Одеса, Концерт хол Одеса від 490 грн. Майстер-клас Наталія Холоденко Еволюція Жіночності Вже не хочу 17 квітня Майстер-клас Наталія Холоденко Еволюція Жіночності Концерт хол Одеса Придбати Kyiv Music Days 2019 12 квітня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2019 Київ, НСК Олімпійський від 540 грн. Kyiv Music Days 2019 Вже не хочу 12 квітня Kyiv Music Days 2019 НСК Олімпійський Придбати