Error Nights Kharkiv Vol. IV

28 вересня 2018, Пт. 19:00
Fabrika.space Харків, вул. Благовіщинська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №1 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №2 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №3 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №4 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №5 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №6 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №7 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №8 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №9 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №10 picture

Про подiю

Чому варто піти на Error Nights Kharkiv Vol. IV?

1. Мета події - не тільки застерегти учасників від помилок, але і транслювати меседж про те, що навіть після безлічі величезних помилок можливий успіх!
2. Ціна помилок пізнається нами в повсякденному житті. Вчіться на чужому досвіді!
3. Навчитися сміятися зі своїх невдач!

28 вересня в FABRIKA.SPACE в продовження гучних FuckUp Nights Kharkiv пройде Error Nights Kharkiv Vol. IV.

ERROR. Хто в нашому житті не помиляється? Правильно! Той, хто нічого не робить! Та й то це питання спірне! В одній ситуації бездіяльність може бути переважною тактикою, а в інший бездіяльність може призвести до трагічних результатів!

Нудотно-солодкі історії про карколомні успіхи і фантастичні відкриття давно набили оскому. Навіть в роботі над справою всього життя кожен змушений іноді йти на ризик, а іноді занурюватися в рутину. Більш того - чи існує шлях, що веде до блискучого фіналу по килимовій доріжці? Труднощі і повні фіаско можуть істотно підточити ентузіазм і впевненість в собі, а видатних бізнесменів і лідерів думок поставити на недосяжну вершину Олімпу.

Бізнесу і кар'єри без помилок не буває, але одні помилки обертаються тільки корисними уроками, а інші можуть коштувати життя цілого проекту. І якщо від нових помилок ніхто не застрахований, то не повторювати чужих - реальна мета і корисний навик. Не бійтеся помилятися, бійтеся повторювати помилки!

Одна сцена. 5 спікерів. 15 хвилин у кожного на тотальні визнання. 100 хвилин для тебе - щоб не повторювати чужих помилок.

ERRORS все ще не усунуто? Тепер ти знаєш, що робити!

Схожі події

FEDORIV. CHANGE! 25 жовтня 10:00, Чт FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий, Київ від 7000 грн. FEDORIV. CHANGE! Вже не хочу 25 жовтня FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий Придбати FEDORIV TOUR FEDORIV TOUR 3 Події FEDORIV TOUR 25.10 - 29.11.2018 Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн 25 жовтня 19:00, Чт Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Urban Music Hall, Одеса від 50 грн. Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Вже не хочу 25 жовтня Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Urban Music Hall Придбати High-Up Forum. Твори, Люби і Живи 25 жовтня 19:00, Чт High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Менора, Дніпро від 590 грн. High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Вже не хочу 25 жовтня High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Менора Придбати