Error Nights Kharkiv Vol. IV

28 вересня 2018, Пт. 19:00
Fabrika.space Харків, вул. Благовіщинська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №1 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №2 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №3 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №4 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №5 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №6 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №7 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №8 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №9 picture
Error Nights Kharkiv Vol. IV у Харкові - фото №10 picture

Про подiю

Чому варто піти на Error Nights Kharkiv Vol. IV?

1. Мета події - не тільки застерегти учасників від помилок, але і транслювати меседж про те, що навіть після безлічі величезних помилок можливий успіх!
2. Ціна помилок пізнається нами в повсякденному житті. Вчіться на чужому досвіді!
3. Навчитися сміятися зі своїх невдач!

28 вересня в FABRIKA.SPACE в продовження гучних FuckUp Nights Kharkiv пройде Error Nights Kharkiv Vol. IV.

ERROR. Хто в нашому житті не помиляється? Правильно! Той, хто нічого не робить! Та й то це питання спірне! В одній ситуації бездіяльність може бути переважною тактикою, а в інший бездіяльність може призвести до трагічних результатів!

Нудотно-солодкі історії про карколомні успіхи і фантастичні відкриття давно набили оскому. Навіть в роботі над справою всього життя кожен змушений іноді йти на ризик, а іноді занурюватися в рутину. Більш того - чи існує шлях, що веде до блискучого фіналу по килимовій доріжці? Труднощі і повні фіаско можуть істотно підточити ентузіазм і впевненість в собі, а видатних бізнесменів і лідерів думок поставити на недосяжну вершину Олімпу.

Бізнесу і кар'єри без помилок не буває, але одні помилки обертаються тільки корисними уроками, а інші можуть коштувати життя цілого проекту. І якщо від нових помилок ніхто не застрахований, то не повторювати чужих - реальна мета і корисний навик. Не бійтеся помилятися, бійтеся повторювати помилки!

Одна сцена. 5 спікерів. 15 хвилин у кожного на тотальні визнання. 100 хвилин для тебе - щоб не повторювати чужих помилок.

ERRORS все ще не усунуто? Тепер ти знаєш, що робити!

Схожі події

Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним 14 грудня 19:00, Пт Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Київ, Fedoriv Hub від 4000 грн. Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Вже не хочу 14 грудня Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Fedoriv Hub Придбати Дмитрій Гордон 15 грудня 19:00, Сб Дмитрій Гордон Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 250 грн. Дмитрій Гордон Вже не хочу 15 грудня Дмитрій Гордон Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 25 січня 16:00, Пт Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Вже не хочу 25 січня Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Fedoriv Hub Придбати Networking, бізнес як вид відпочинку 16 грудня 10:00, Нд Networking, бізнес як вид відпочинку Миколаїв, Концерт-хол Юність від 245 грн. Networking, бізнес як вид відпочинку Вже не хочу 16 грудня Networking, бізнес як вид відпочинку Концерт-хол Юність Придбати