Є місто, яке я бачу уві сні ...

17 вересня 2019, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Одеса, місто, яке налаштовує на творчість! Місто, в якому народжуються незвичайні історії. Легкість сміху, шарм жартів, щирість, запал і кипляче різними фарбами і відтінками буйство настрою. Це колорит життя одеситів.

Stand Ap мюзикл "Є місто, яке я бачу уві сні ..." - історія, приснився одеситу, на борту літака! Це на початку, а потім, як понеслося ... Самий сонячний, теплий і добрий спектакль про місто, який в серці кожного з нас! Про команду годі й говорити! Тут все і так зрозуміло! Справжні одесити - справжнім одеситам !!!

Діючі лиця:

Ян Юфіт (США) - автор і продюсер, драматург, журналіст, поет, письменник, актор, дипломант Спілки Письменників Росії. Андрій Бесіда - композитор, музикант, співак актор. Павло Івлюшкін - режисер-постановник, балетмейстер, актор, один з провідних хореографів України, член журі міжнародних конкурсів.

Георгій Делієв - Народний Артист України, художній керівник комік трупи "Маски", музикант.

Борис Барський - Народний Артист України, директор комік трупи "Маски", поет, письменник, драматург.

Наталя Бузько - Заслужена Артистка України, актриса комік трупи "Маски".

Ірина Гусак - солістка-вокалістка Одеського Театру музичної комедії.

Флоріана Ревуцька - актриса театру і кіно, співачка.

Тетяна Котовська - художник по гриму.

Олександр Алексєєв - художник-постановник.

Юрій Савченко - звукорежисер.

Ольга Глушкова і TINADZE - художники по костюмах.

Сергій Захаров - художник по світлу.

Схожі події

Чоловіча логіка 28 січня 19:00, Вт Чоловіча логіка Одеса, Український театр від 120 грн. Чоловіча логіка Вже не хочу 28 січня Чоловіча логіка Український театр Придбати Чорний Квадрат: Медовий місяць 04 лютого 19:30, Вт Чорний Квадрат: Медовий місяць Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Медовий місяць Вже не хочу 04 лютого Чорний Квадрат: Медовий місяць Bel etage Придбати Аве Марія Іванівна 28 січня 19:00, Вт Аве Марія Іванівна Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Аве Марія Іванівна Вже не хочу 28 січня Аве Марія Іванівна Театр на Чайній Придбати Номер 13 06 лютого 19:00, Чт Номер 13 Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Номер 13 Вже не хочу 06 лютого Номер 13 Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати