Є місто, яке я бачу уві сні ...

17 вересня 2019, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Одеса, місто, яке налаштовує на творчість! Місто, в якому народжуються незвичайні історії. Легкість сміху, шарм жартів, щирість, запал і кипляче різними фарбами і відтінками буйство настрою. Це колорит життя одеситів.

Stand Ap мюзикл "Є місто, яке я бачу уві сні ..." - історія, приснився одеситу, на борту літака! Це на початку, а потім, як понеслося ... Самий сонячний, теплий і добрий спектакль про місто, який в серці кожного з нас! Про команду годі й говорити! Тут все і так зрозуміло! Справжні одесити - справжнім одеситам !!!

Діючі лиця:

Ян Юфіт (США) - автор і продюсер, драматург, журналіст, поет, письменник, актор, дипломант Спілки Письменників Росії. Андрій Бесіда - композитор, музикант, співак актор. Павло Івлюшкін - режисер-постановник, балетмейстер, актор, один з провідних хореографів України, член журі міжнародних конкурсів.

Георгій Делієв - Народний Артист України, художній керівник комік трупи "Маски", музикант.

Борис Барський - Народний Артист України, директор комік трупи "Маски", поет, письменник, драматург.

Наталя Бузько - Заслужена Артистка України, актриса комік трупи "Маски".

Ірина Гусак - солістка-вокалістка Одеського Театру музичної комедії.

Флоріана Ревуцька - актриса театру і кіно, співачка.

Тетяна Котовська - художник по гриму.

Олександр Алексєєв - художник-постановник.

Юрій Савченко - звукорежисер.

Ольга Глушкова і TINADZE - художники по костюмах.

Сергій Захаров - художник по світлу.

Схожі події

Прийшов чоловік до жінки 05 липня 19:00, Нд Прийшов чоловік до жінки Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Прийшов чоловік до жінки Вже не хочу 05 липня Прийшов чоловік до жінки Будинок Клоунів Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Аве Марія Іванівна 19 липня 19:00, Нд Аве Марія Іванівна Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Аве Марія Іванівна Вже не хочу 19 липня Аве Марія Іванівна Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 9.07 - 25.07.2020