11 червня 2020, Чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Odessa Classic: Естонський Національний Симфонічний Оркестр

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Естонський Національний Симфонічний Оркестр в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-11 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Естонський Національний Симфонічний Оркестр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Естонський Національний Симфонічний Оркестр в приміщенні Одеської філармонії. Нееме Ярві (дир.)

В програмі
Арво Пярт "Fratres"
Арво Пярт "Cantus"
Арво Пярт "Pro et Contra"
Брамс "Серенада" №1

Однеа з центральних подій фестивалю ODESSA CLASSICS в 2020 - це приїзд флагманів культури Естонії в світі, легендарних композитора Арво Пярта, диригента Нееме Ярві і Естонського Національного Симфонічного Оркестру в повному складі (близько 90 музикантів).

Арво Пярт- один з найбільш затребуваних і улюблених композиторів у всьому світі останні півстоліття. Який здобув всесвітню популярність ще в пізньорадянській час, композитор заслужено вважається живим класиком світової музики. Відомий своїм непублічним способом життя, Арво Пярт нечасто з'являється на публіці, хоча є бажаним гостем в будь-якому концертному залі світу: тим більш важливим і унікальним стане його візит на фестиваль ODESSA CLASSICS.

Гастролі великого симфонічного європейського оркестру топ-рівня відбуваються в Україні на жаль вкрай рідко. Тим більш особливим стануть виступи в Одесі головного оркестру Естонії під керуванням багаторічного керівника оркестру, глави цілої династії диригентів, знаменитих в усьому світі, - Маестро Нееме Ярві. Біографія Нееме Ярві приголомшує перерахуванням всіх кращих залів світу, в яких він диригував кращими оркестрами планети, він записав понад 500 дисків! Крім Естонського Національного оркестру Нееме Ярві в різні роки керував оркестрами Швейцарської Романд, Гетеборга, Детройта, Гааги, Бірмінгема, Шотландського Королівського оркестру.

За останні 12 років Маестро дав 1119 концертів в 125 містах світу, керуючи 72 різними оркестрами.