Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш»

12 червня 2020, Пт. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі - фото №1 Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі
Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі - фото №2 Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі афіша

Про подiю

Увага! Виставу перенесено на 12.06. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

Чому варто піти на танцювальну виставу «Скажи тихіше, якщо зможеш»?

1. Це історія про справжнє життя
2. Пошук сакрального в простих побутових предметах
3. Новий погляд на сучасну хореографію

Танцювальна вистава Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш».

ПРО НАС
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали та церемоніальні обряди. Прославляють поезію в танці, що відображає національний світогляд, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів.

ПРО НАШ ПРОЕКТ
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - це історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность нашого життя. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.

Ethno Contemporary Ballet докладає постійну наполегливість, сприяючи тому, щоб наша країна потрапила на міжнародну танцювальну карту. Ми стурбовані швидким і різким занепадом національної культури і мистецтва перед обличчям зростаючого вторгнення західних культурних форм. За підтримки колег-однодумців і просто споріднених душ, ми заснували Ethno Contemporary Ballet, з метою просування національної культури і самобутності.

Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко і Ніна Булгакова

Виконавці:
Варвара Костовська
Анастасія Герцовська
Анастасія Мостова

Музикальний супровід:
ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик

Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку вистави. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на перформанс. Дякуємо за розуміння!