Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш»

24 квітня 2020, Пт. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі - фото №1 Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі
Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі - фото №2 Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі афіша

Про подiю

Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» в Одесі! Чекаємо на вас 2020-04-24 в 19:00 на локації Beit Grand, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Чому варто піти на танцювальну виставу «Скажи тихіше, якщо зможеш»?

1. Це історія про справжнє життя
2. Пошук сакрального в простих побутових предметах
3. Новий погляд на сучасну хореографію

Танцювальна вистава Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш».

ПРО НАС
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали та церемоніальні обряди. Прославляють поезію в танці, що відображає національний світогляд, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів.

ПРО НАШ ПРОЕКТ
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - це історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность нашого життя. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.

Ethno Contemporary Ballet докладає постійну наполегливість, сприяючи тому, щоб наша країна потрапила на міжнародну танцювальну карту. Ми стурбовані швидким і різким занепадом національної культури і мистецтва перед обличчям зростаючого вторгнення західних культурних форм. За підтримки колег-однодумців і просто споріднених душ, ми заснували Ethno Contemporary Ballet, з метою просування національної культури і самобутності.

Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко і Ніна Булгакова

Виконавці:
Варвара Костовська
Анастасія Герцовська
Анастасія Мостова

Музикальний супровід:
ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик

Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку вистави. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на перформанс. Дякуємо за розуміння!