Ethno-Jazz 360⁰. SV Savana

23 лютого 2020, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Ethno-Jazz 360⁰. SV Savana в Києві! Чекаємо вас 2020-02-23 о 19:30 на майданчику Київський планетарій, Київ.
Ви можете купити квитки на Ethno-Jazz 360⁰. SV Savana на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Творчий проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу «Ethno-Jazz 360 °». У цей вечір, під зоряним небом, іспано-африкано-індійська музична екзотика від групи "SV Savana".
Якщо Ви любите джаз, фламенко, класичну гітару, імпровізацію і оригінальну сучасну авторську музику з пряними східними візерунками - тоді Вам до нас ...
Слухати музику і насолоджуватися спеціально підібраними відео-проекціями на куполі, відпочиваючи і душею і тілом, сидячи в комфортних кріслах оновленого Зоряного залу Планетарію, з приємною прохолодою і візуалізацією на 360 градусів - хіба це Вам не до смаку?

Склад «SV Savana»:

Михайло Кримов - бас гітара, джазова зірка України, композитор і аранжувальник, лауреат міжнародних джазових фестивалів, автор оригінальних прийомів гри на бас гітарі і контрабасі. У минулому учасник відомої джаз-рок групи "Кредо".
Сергій Пучков - табла, барабанщик-перкусіоніст. Навчався в музичній академії в м Нагпур, Індія. Засновник групи "Небесна ріка", співпрацює з відомими музикантами Індії і всього світу.
Володимир Стиценко - гітара. Виконує, в основному, авторську музику, яка народжується на стику різних стилів і напрямків. Учасник багатьох гітарних і джазових фестивалів. Громадянин світу, гастролює по Центральній Америці, Франції, Люксембургу та Україні.

На Powered by Froala Editor

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати