9 вересня 2018, Нд. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Everlast?

1. Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit
2. Хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти
3. Володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On»

Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On», автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit - Everlast повертається до Києва. Концерт відбудеться 9 вересня в Зеленому Театрі!

Everlast, він же Ерік Френсіс Шроді, - один з найуспішніших еклектичних музикантів в світі. Він покинув House of Pain на піку популярності в 96 році і зайнявся сольною кар'єрою. Після виходу другого сольного альбому, стало ясно, чому він вибрав саме цей шлях. Музиканту вдалося стати родоначальником власного музичного стилю - суміші блюзу, фолку, кантрі і репу. Заразливі хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти - 2-й альбом Whitey Ford Sings the Blues був проданий тиражем 3 млн копій.

9 вересня в Києві музикант відзначить 20-й день народження платинової пластинки Whitey Ford Sings the Blues (альбом був випущений 8 вересня 1998 року) і звичайно порадує всіх шанувальників новими творами.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати