9 вересня 2018, Нд. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Everlast?

1. Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit
2. Хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти
3. Володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On»

Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On», автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit - Everlast повертається до Києва. Концерт відбудеться 9 вересня в Зеленому Театрі!

Everlast, він же Ерік Френсіс Шроді, - один з найуспішніших еклектичних музикантів в світі. Він покинув House of Pain на піку популярності в 96 році і зайнявся сольною кар'єрою. Після виходу другого сольного альбому, стало ясно, чому він вибрав саме цей шлях. Музиканту вдалося стати родоначальником власного музичного стилю - суміші блюзу, фолку, кантрі і репу. Заразливі хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти - 2-й альбом Whitey Ford Sings the Blues був проданий тиражем 3 млн копій.

9 вересня в Києві музикант відзначить 20-й день народження платинової пластинки Whitey Ford Sings the Blues (альбом був випущений 8 вересня 1998 року) і звичайно порадує всіх шанувальників новими творами.

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018