24-pay-mark Created with Sketch.

Everlast

9 вересня 2018, нд. 19:00-20:30
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 850 ₴
від 850 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Everlast?

1. Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit
2. Хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти
3. Володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On»

Учасник легендарних House Of Pain і La Coka Nostra, володар Grammy за рок-композицію з Santana «Put Your Lights On», автор золотих і платинових альбомів, музикант, який співпрацював з артистами в діапазоні від Madonna до Limp Bizkit - Everlast повертається до Києва. Концерт відбудеться 9 вересня в Зеленому Театрі!

Everlast, він же Ерік Френсіс Шроді, - один з найуспішніших еклектичних музикантів в світі. Він покинув House of Pain на піку популярності в 96 році і зайнявся сольною кар'єрою. Після виходу другого сольного альбому, стало ясно, чому він вибрав саме цей шлях. Музиканту вдалося стати родоначальником власного музичного стилю - суміші блюзу, фолку, кантрі і репу. Заразливі хіп-хоп ритми, емоційні гітарні партії і глибокі соціальні тексти - 2-й альбом Whitey Ford Sings the Blues був проданий тиражем 3 млн копій.

9 вересня в Києві музикант відзначить 20-й день народження платинової пластинки Whitey Ford Sings the Blues (альбом був випущений 8 вересня 1998 року) і звичайно порадує всіх шанувальників новими творами.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати