Євген Константінич. Криваве забазарево

25 вересня 2019, Ср. 19:00
БарМалевич Харків, вул. Пушкінська, 10
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Перший, кого бачить людина - це лікар, якщо тобі пощастило народитися в лікарні.

Перше, що робить група, коли записує альбом - це пісні, але у випадку з Євгеном Константінич, все йде легким підйом-переворотом. Презентувавши логотип, наступним кроком буде презентація обкладинки з уже всім відомого і популярного альбому "немає часу на ..йню, а я знайшов". Так, саме 25 вересня в елітарному клубі art club Malevich, гурт Криваве Забазарево знову порадує своїх шанувальників нетленками, золотими бенгерамі, краденими піснями і представить кілька нових пісень. Початок о 19:00 за Гринвічем. При собі не мати нічого, крім квитка. Совість чиста, коли ти живий.

Вокаліст групи - Олександр Сердюк - учасник ІТА «Воробушек» (проте це не шоу від театру, а окремий проект його учасника.)

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Макс Корж Нова дата 24 липня 18:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 24 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати