Євген Хмара: Мовою сучасного композитора

4 грудня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві - фото №1 Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві
Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві - фото №2 Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві афіша
Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві - фото №3 Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві квитки
Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві - фото №4 Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві на concert.ua
Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві - фото №5 Євген Хмара: Мовою сучасного композитора у Києві фото

Про подiю

Євген Хмара дасть великий сольний концерт в Києві - 4 грудня віртуоз виступить у Жовтневому палаці.

Чому варто піти на концерт Євгена Хмари?

1. Віртуозна гра одного з кращих сучасних піаністів наживо.
2. Видовищне високотехнологічне шоу.
3. Несподівані дуети із зірковими гостями піаніста.

Інструментальну музику іноді складно зрозуміти, але відчути її здатен кожен.

Євген Хмара - сучасний український композитор, який створює особливу інструментальну музику, легку для сприйняття і розуміння. Вона здатна розкрити серце, душу і уяву кожного слухача.

Концерти Євгена Хмари - це завжди експеримент. Світлові конструкції, неймовірні екрани, піротехнічні задумки, оркестр, хор, вокал, рок-бенд і зіркові гості. Все це в поєднанні з авторською музикою передає повноцінний світ емоцій артиста.

Кожен концерт різний і не схожий на попередній.

Концерт «Мовою сучасного композитора» - це нова життєва історія Євгена Хмари. У композиціях нового альбому музикант відверто висловив свої глибинні емоції і переживання.

Унікальне бачення композитора, живий звук і видовищне шоу - 4 грудня в Жовтневому палаці. Початок о 19:00.

Спеціальні гості вечора:

Слава Камінська. «СКУЧАЮ - одна з моїх улюблених пісень в альбомі # 13. Чому? Просто бувають такі пісні, в яких кожне слово - не випадково. У ній пережиті почуття, біль і любов! СКУЧАЮ не може стати черговою. А коли вона виконана під акомпанемент такого крутого сучасного музиканта як Євген Хмара - я вважаю, у слухачів просто немає шансів! », - розповідає Слава Камінська.

Олександр Стоянов - український артист балету, прем'єр Національного Академічного театру Опери та Балету України імені Т.Г. Шевченко. Народний артист Украіни.Заслуженний артист України.

ODARA (Дарина Ковтун) - унікальний голос і зміст текстів співачки залучає кожного в світ її творчості, переживань і любові.

Артисти

Схожі події

ДахаБраха 06 грудня 19:00, Пт ДахаБраха Київ, Палац спорту від 390 грн. ДахаБраха Вже не хочу 06 грудня ДахаБраха Палац спорту Придбати Noize MC 06 грудня 20:00, Пт Noize MC Київ, StereoPlaza від 700 грн. Noize MC Вже не хочу 06 грудня Noize MC StereoPlaza Придбати Різдвяний Кураж Базар 07 грудня 12:00, Сб Різдвяний Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Різдвяний Кураж Базар Вже не хочу 07 грудня Різдвяний Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати