ExpoZooUA 2019 і Aquaterra Show 2019

05 - 07 квітня 2019 11:00
3-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1П3
від 100 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:11:00 04/04/2019. деталі тут
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

чому варто відвідати ExpoZooUA і Aquaterra Show 2019?

1. Вас чекає зустріч з собаками, кішками, гризунами і птахами.
2. Велика колекція приголомшливих тераріумів тварин, приватні колекції розвідників, які вирощують унікальних риб з незвичайним забарвленням!
3. Різноманітні активності на будь-який смак: дитячий конкурс по акваріумному дизайну, конкурс зі стрижки собак, семінари по догляду за домашніми улюбленцями, унікальні фото-зони, майстер-класи для дітей, подарунки та сюрпризи від організаторів!

У перші вихідні квітня в Києві відбудуться міжнародні виставки грандіозного масштабу: вперше в Україні - "ExpoZooUA 2019" і 4-я виставка "Aquaterra Show 2019"!

«ExpoZooUA 2019» буде цікаво відвідати всім любителям домашніх тварин! Вас чекає зустріч з собаками, кішками, гризунами і птахами. Величезний асортимент товарів і послуг для домашніх улюбленців. Ветеринари та груммери поділяться своїми секретами для підтримки здоров'я і краси Ваших вихованців, а самих маленьких гостей не залишить байдужим контактний зоопарк.

«Aquaterra Show 2019» познайомить дітей і дорослих з величезним різноманіттям акваріумних мешканців. Вас чекає велика колекція приголомшливих тераріумів тварин, приватні колекції розвідників, які вирощують унікальних риб з незвичайним забарвленням. Окремі тематичні експозиції живонароджених риб, дискусів, риб півників і креветок. Останні тенденції в оформленні прісноводних і морських акваріумів, тераріумів і декоративних ставків вразять красою живої природи і технологічністю сучасного обладнання.

Різноманітні активності нон-стоп в двох павільйонах на будь-який смак: дитячий конкурс по акваріумному дизайну, конкурс зі стрижки собак, семінари по догляду за домашніми улюбленцями, унікальні фото-зони, майстер-класи для дітей, подарунки та сюрпризи від організаторів.

Родзинкою заходів стануть безкоштовні майстер-класи з зоопсихології та виховання тварин, а також безкоштовні консультації провідних фахівців в області ветеринарії.

Виставка проходить:

5 квітня – з 11:00 до 18:00
6 квітня – з 10:00 до 18:00
7 квітня – з 10:00 до 16:00