Extreme noise terror (UK) + DESECRATION (UK)

23 лютого 2019, Сб. 18:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Extreme noise terror (UK) + DESECRATION (UK)?

1. Вперше в Україні одні із засновників грайндкору.
2. Легендарний гурт, культові британці Extreme Noise Terror.
3. Всього два ексклюзивні виступи в Україні.

Кінець зими 2019 року стане справжнім святом для шанувальників краст-панку, грайндкору та дез-металу, адже до Києва та Харкова приїдуть засновники жанру крастграйнд - британці Extreme Noise Terror.

Легенди та творці жанрів не дуже часто відвідують нашу країну, якщо таке і трапляється - честь їх приймати, майже завжди, має тільки столиця.

Ще із самого початку існування, разом із гуртами Napalm Death, Carcass, Repulsion та Terrorizer вони заклали основи того, що потім будуть іменувати грайндкором. Та основна їх особливість полягає в тому, що на відміну від вищезгаданих колективів, їх творчість неможливо віднести до якогось окремого табору.

Альбом за альбомом, Extreme Noise Terror формували власне звучання, коріння якого в красті та d-beat-і із додаванням шалених швидкостей та брутальних дез-метал рифів.

Лише дві дати - 23 та 24 лютого. Лише два міста - Київ та Харків. Extreme Noise Terror в компанії із коллегами Desecration (death metal, UK).

В Києві концерт відбудеться 23 лютого в Volume Club, місцева підтримка:
- Remorse (old-school hardcore / grindcore, Чернігів)
- Zombies Eat My Neighbours (grindcore / thrash, Київ)
- Дідько Лисий (death metal, Полтава)

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати