30 листопада 2019, Сб. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Eye Tea?

1. Розкривати величезний потенціал групи в дружному колі однодумців.
2. Почути в живому виконанні полюбилися роботи і нові пісні.
3. Отримати потужний заряд драйву на місяці вперед.

У Києві виступить крута український гурт Eye Tea.

30 квітня в MonteRay Live Stage - талановиті і харизматичні Eye Tea. Не пропустіть найочікуваніша подія сезону!

Київська група була створена в січні 2018. Перший вихід на сцену відбувся в грудні того ж року. Вийшов відмінний новорічний подарунок шанувальникам. А публіка, в свою чергу, не залишила хлопців без гучних оплесків, ніж недвозначно дала зрозуміти: хочеться ще!

І ось довгоочікувана зустріч з подорослішали і змужнілими в творчому плані Eye Tea - не за горами.

Eye Tea в Києві з сольною авторською програмою.

Eye Tea грають в жанрах grunge, rock, post-grunge, hard rock.

У липні цього року музиканти анонсували на своїй сторінці в Facebook випуск нового відео на пісню Spearhead, яке в YouTube переглянули вже понад 100 тисяч осіб. Для свого сольного концерту в столиці хлопці написали нові композиції і обіцяють: не буде ні одного кавери.

На основі лайва в Києві планується створення концертного кліпу, героєм якого може стати будь-який з глядачів. Не пропустіть унікальний шанс стати частиною історії молодої групи!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати