Fairmont Classic - Bach & Vivaldi

26 квітня 2020, Нд. 19:00
Fairmont Grand Hotel Київ, ул. Набережно-Крещатицкая, 1
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Fairmont Classic - Bach & Vivaldi у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-26 в 19:00 на локації Fairmont Grand Hotel, Київ.
Ви можете придбати квитки на Fairmont Classic - Bach & Vivaldi на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

26 квітня Marco Concert запрошує вас слухати знамениті твори Баха і Вівальді в одному з найкрасивіших театрів і концертних залів міста - Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Йоганн Себастьян Бах - німецький композитор і музикант епохи Бароко, найбільша фігура світової культури. Творчість музиканта-універсала, який жив в XVIII столітті, жанрово всеохватно: Бах поєднав і узагальнив традиції протестантського хоралу з традиціями музичних шкіл Австрії, Італії та Франції. Створюючи безсмертні шедеври, він кожен такт своїх композицій перетворював в маленькі твори, об'єднуючи їх потім в скоєні за формою безцінні творіння виняткової краси і виразності.

Священик, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори, більше 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах, перекласти ряд його інструментальних концертів для органу з невимовним майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті і творчості є чимось незмінним - він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.

У програмі концерту:

Іоган Себастьян Бах
• Концерт для двох скрипок, струнного оркестру і бассо контінуо ре-мінор, BVW - 1043 (1. Vivace, 2. Largo, ma non tanto, 3. Allegro). Солісти: Ольга Шелешкова (скрипка), Ігор Завгородній (скрипка)
• Арія з оркестрової сюїти №3, Ре-мажор
• Оркестрова Сюїта №2, сі-мінор

Антоніо Вівальді
• Концерт для двох віолончелей з оркестром соль-мінор, RV - 531. Солісти: Сергій Казаков (віолончель), Ірина Козлова (віолончель)
• Концерт для скрипки та двох віолончелей До-мажор, RV 561. Солісти: Ольга Шелешкова (скрипка), Сергій Казаков (віолончель), Ірина Козлова (віолончель)
• Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо Соль-мажор, RV 146
• Концерт «Літо» з циклу «Пори року». Соліст - Ігор Завгородній (скрипка)

Шедеври світової класики в цей вечір для вас виконає Kyiv Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.

Трохи про локацію. Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel - справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Вечір класичної музики відбудеться 26 квітня в Fairmont Grand Hotel, за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1 Початок о 19:00.