19 липня 2019, Пт. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

КАЗКИ у Києві - фото №1 picture
КАЗКИ у Києві - фото №2 picture
КАЗКИ у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Мирослав Скорик. Гуцульський триптих.

Ігор Стравінський. Сюїта «Жар-птиця» (версія 1919 року)

Перерва

Бела Барток. Румунські народні танці
Бела Барток. Чудесний мандарин op.19 (концертна версія)

Останній концерт сезону 2018/2019 Kyiv Symphony Orchestra разом з головним дириґентом Луїджі Ґаджеро присвячений темі казки. Це – казки для дорослих:

- містична музика Мирослава Скорика до легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків»;
- «Жар-птиця», написана у родовому маєтку на Волині Ігорем Стравінським – казка про чарівного птаха, який є одночасно благословенням і прокляттям для людини, що заволоділа ним;
- румунські мелодії з Трансильванії, які Бела Барток особисто записав у селах Бихора, Торонтала, Марош-Торда;
- концертна версія балету Бартока «Чудесний мандарин», присвяченого фатальній пристрасті китайського мандарина (чиновника), якого не можливо було вбити, доки він не поцілує дівчину, що запалила його пристрасть.

Цей концерт – казка про любов і смерть, які у мистецтві завжди поруч. Відомий такий випадок зі створення музики до «Тіней», який згадує Мирослав Скорик:

«Я Параджанову сказав: «Це буде тема смерті», він послухав і каже: «Нет, это будет тема любви»… Для нього це було фактично все одно у цьому фільмі».

Концерт транслюватиметься у прямому ефірі телеканалу UA:Культура. Ведуча – Любов Морозова.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати