фальшива нота

2 липня 2019, Вт. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Фальшива нота»?

1. Побачити майже детективну історію.
2. Ви будете дивитися не відриваючи очей до самого фіналу.
3. Актори впоралися зі своїм завданням просто блискуче!

В основі вистави - п'єса Дідьє Карона, талановитого сучасного французького драматурга.

За сюжетом знаменитий диригент Міллер тільки-тільки завершив свій виступ в Женевській філармонії. Маестро в вкрай роздратованому стані і незадоволений своїм оркестром. Але в гримерці на нього чекає сюрприз. Правда, приємний чи? До нього приходить глядач, який спеціально прибув з Бельгії, щоб побувати на виступі Міллера. Давній шанувальник творчості, він хоче отримати фото і автограф диригента на пам'ять.

Але яка реальна мета цієї зустрічі? Бажання висловити захоплення або заздалегідь продуманий план? Ця зустріч, перетворившись в поєдинок, змінить долю кожного. А в результаті у двох героїв зміниться світогляд і ставлення до життя.

Приходьте на спектакль «Фальшива нота», щоб побачити постановку про ненависть і кохання, людському підступність і безкорисливість, справжньої душевної порядності і зраді. І про доброту, яка може проявитися в самих екстремальних обставинах. Вас здивує ця історія, яка тримає глядачів у напрузі до самого фіналу.

Режисер - Кирило Кашликов, постановка - Михайло Резнікович.
Драма «Фальшива нота» триває 1 годину 40 хвилин (без антракту).

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 В джазі тільки дівчата 19 січня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 19 січня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 19 січня 14:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 19 січня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Захід Захід 3 Події Захід 19.01 - 29.02.2020