фальшива нота

27 липня 2019, Сб. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Фальшива нота»?

1. Побачити майже детективну історію.
2. Ви будете дивитися не відриваючи очей до самого фіналу.
3. Актори впоралися зі своїм завданням просто блискуче!

В основі вистави - п'єса Дідьє Карона, талановитого сучасного французького драматурга.

За сюжетом знаменитий диригент Міллер тільки-тільки завершив свій виступ в Женевській філармонії. Маестро в вкрай роздратованому стані і незадоволений своїм оркестром. Але в гримерці на нього чекає сюрприз. Правда, приємний чи? До нього приходить глядач, який спеціально прибув з Бельгії, щоб побувати на виступі Міллера. Давній шанувальник творчості, він хоче отримати фото і автограф диригента на пам'ять.

Але яка реальна мета цієї зустрічі? Бажання висловити захоплення або заздалегідь продуманий план? Ця зустріч, перетворившись в поєдинок, змінить долю кожного. А в результаті у двох героїв зміниться світогляд і ставлення до життя.

Приходьте на спектакль «Фальшива нота», щоб побачити постановку про ненависть і кохання, людському підступність і безкорисливість, справжньої душевної порядності і зраді. І про доброту, яка може проявитися в самих екстремальних обставинах. Вас здивує ця історія, яка тримає глядачів у напрузі до самого фіналу.

Режисер - Кирило Кашликов, постановка - Михайло Резнікович.
Драма «Фальшива нота» триває 1 годину 40 хвилин (без антракту).

Схожі події

Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих 24 жовтня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Вже не хочу 24 жовтня Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Bel etage Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати