фальшива нота

27 липня 2019, Сб. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Фальшива нота»?

1. Побачити майже детективну історію.
2. Ви будете дивитися не відриваючи очей до самого фіналу.
3. Актори впоралися зі своїм завданням просто блискуче!

В основі вистави - п'єса Дідьє Карона, талановитого сучасного французького драматурга.

За сюжетом знаменитий диригент Міллер тільки-тільки завершив свій виступ в Женевській філармонії. Маестро в вкрай роздратованому стані і незадоволений своїм оркестром. Але в гримерці на нього чекає сюрприз. Правда, приємний чи? До нього приходить глядач, який спеціально прибув з Бельгії, щоб побувати на виступі Міллера. Давній шанувальник творчості, він хоче отримати фото і автограф диригента на пам'ять.

Але яка реальна мета цієї зустрічі? Бажання висловити захоплення або заздалегідь продуманий план? Ця зустріч, перетворившись в поєдинок, змінить долю кожного. А в результаті у двох героїв зміниться світогляд і ставлення до життя.

Приходьте на спектакль «Фальшива нота», щоб побачити постановку про ненависть і кохання, людському підступність і безкорисливість, справжньої душевної порядності і зраді. І про доброту, яка може проявитися в самих екстремальних обставинах. Вас здивує ця історія, яка тримає глядачів у напрузі до самого фіналу.

Режисер - Кирило Кашликов, постановка - Михайло Резнікович.
Драма «Фальшива нота» триває 1 годину 40 хвилин (без антракту).

Схожі події

Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати Головне, коли 17 липня 19:00, Пт Головне, коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне, коли Вже не хочу 17 липня Головне, коли Театр на Чайній Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Циганський барон 17 липня 20:00, Пт Циганський барон Одеса, Літній театр від 50 грн. Циганський барон Вже не хочу 17 липня Циганський барон Літній театр Придбати