Подію скасовано

Фан-зустріч з учасницями "Топ модель по-українськи"

28 грудня 2019, Сб. 11:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

У Києві пройде фан-зустріч з учасницями «Топ-моделі по-українськи».

Ми точно знаємо, ви давно чекали цю новину! 28 грудня в столичному Bel Etage відбудеться зустріч з учасницями третього сезону «Топ-моделі по-українськи». У вас буде можливість особисто зустрітися з десяткою дівчат, які лідирують в онлайн-голосуванні на сайті Нового каналу.

Ви зможете ближче познайомитися з Катею Чечеленко, Мальвіною Чуклов, Марго Верхівцеве, Аміною Досімбаевою, Дариною Герасимчук, Настею Рудой і іншими учасницями. На фан-зустрічі всі гості зможуть задати моделям свої запитання, отримати автографи і зробити круті Селфі! Так що якщо у вас накопичилися питання до дівчат про участь в модельному реаліті, кар'єрі, особистому житті, або, може, ви хочете порадитися, як пройти кастинг на «Топ-модель по-українськи», обов'язково приходьте!

Фан-зустріч стартує 28 грудня о 12:00 у клубі Bel Etage. Вартість квитків - 80 грн. Поспішайте, кількість обмежена!

Всі кошти, зібрані з продажу квитків, підуть на благодійність.

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Чт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 02 квітня 19:00, Чт The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 02 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) The Illusionists (Ілюзіоністи) 7 Подiй The Illusionists (Ілюзіоністи) 2.04 - 05.04.2020 The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 05 квітня 18:00, Нд The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 05 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати