APLAY with FANGO на ПБК

13 вересня 2019, Пт. 22:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with FANGO?

1. Відвідати виступ яскравого артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

FANGO - загадковий персонаж, який рідко виходить з тіні, але музика якого, як мінімум, звучить надзвичайно. Є артисти, яких важко класифікувати. Якось Michael Mayer (босс лейблу Kompakt ) назвав Fango "найгарячішим гравцем у бізнесі 4/4”.

Fango - доброчесний перфекціоніст, одержимий міксуванням бас-барабанів та записом ударних, який щиро вважає, що його музика існує заради пошуку помилки, а використані інструменти не грають великої ролі, адже будь-який інструмент можна підштовхнути до межі і знайти ту саму погрішність. Випуск трилогії EP Viscera від Fango був визнаний головними гравцями у галузі музикального продакшену, не кажучи вже про низку його реміксів, таких як ‘Car Car Car’ для Dj Hell. Останніми роками його серія трилогії ‘Urano’, на якій був представлений танцювальний хіт "Sikhote", була опублікована на Resident Advisor, а його повноформатний альбом "GEA" отримав визнання.

https://www.residentadvisor.net/dj/fango

Зараз Fango почесний гість на великих фестивалях та на іменітих вечірках таких як – Kompakt , Solomun +1, Manrusionica 2019 та багато інших.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати