APLAY with FANGO на ПБК

13 вересня 2019, Пт. 22:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного моста)
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with FANGO?

1. Відвідати виступ яскравого артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

FANGO - загадковий персонаж, який рідко виходить з тіні, але музика якого, як мінімум, звучить надзвичайно. Є артисти, яких важко класифікувати. Якось Michael Mayer (босс лейблу Kompakt ) назвав Fango "найгарячішим гравцем у бізнесі 4/4”.

Fango - доброчесний перфекціоніст, одержимий міксуванням бас-барабанів та записом ударних, який щиро вважає, що його музика існує заради пошуку помилки, а використані інструменти не грають великої ролі, адже будь-який інструмент можна підштовхнути до межі і знайти ту саму погрішність. Випуск трилогії EP Viscera від Fango був визнаний головними гравцями у галузі музикального продакшену, не кажучи вже про низку його реміксів, таких як ‘Car Car Car’ для Dj Hell. Останніми роками його серія трилогії ‘Urano’, на якій був представлений танцювальний хіт "Sikhote", була опублікована на Resident Advisor, а його повноформатний альбом "GEA" отримав визнання.

https://www.residentadvisor.net/dj/fango

Зараз Fango почесний гість на великих фестивалях та на іменітих вечірках таких як – Kompakt , Solomun +1, Manrusionica 2019 та багато інших.

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати O.Torvald 05 грудня 20:00, Чт O.Torvald Київ, StereoPlaza від 500 грн. O.Torvald Вже не хочу 05 грудня O.Torvald StereoPlaza Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019