APLAY with FANGO на ПБК

13 вересня 2019, Пт. 22:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with FANGO?

1. Відвідати виступ яскравого артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

FANGO - загадковий персонаж, який рідко виходить з тіні, але музика якого, як мінімум, звучить надзвичайно. Є артисти, яких важко класифікувати. Якось Michael Mayer (босс лейблу Kompakt ) назвав Fango "найгарячішим гравцем у бізнесі 4/4”.

Fango - доброчесний перфекціоніст, одержимий міксуванням бас-барабанів та записом ударних, який щиро вважає, що його музика існує заради пошуку помилки, а використані інструменти не грають великої ролі, адже будь-який інструмент можна підштовхнути до межі і знайти ту саму погрішність. Випуск трилогії EP Viscera від Fango був визнаний головними гравцями у галузі музикального продакшену, не кажучи вже про низку його реміксів, таких як ‘Car Car Car’ для Dj Hell. Останніми роками його серія трилогії ‘Urano’, на якій був представлений танцювальний хіт "Sikhote", була опублікована на Resident Advisor, а його повноформатний альбом "GEA" отримав визнання.

https://www.residentadvisor.net/dj/fango

Зараз Fango почесний гість на великих фестивалях та на іменітих вечірках таких як – Kompakt , Solomun +1, Manrusionica 2019 та багато інших.