Фантастичні світи Маленького Принца

16 лютого 2019, Сб. 17:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на музично-інструментальне шоу «Фантастичні світи Маленького Принца»?

1. Концерт-розповідь нікого не залишить байдужим
2. Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку
3. Кращі цитати в супроводі прекрасної інструментальної музики у виконанні Revenko Band

Київський Планетарій відкриває «Фантастичні світи Маленького Принца»

Київський планетарій та Eclectic Sound Orchestra представляють концерт-оповідь, який не залишить байдужим нікого. У милій казці «Маленький Принц», відомого письменника Антуана де Сента-Екзюпері, прихований глибокий філософський зміст. Вічні цінності: любов, дружба, вірність неймовірно проникливо розкриваються в алегоричних текстах великого француза. Кращі цитати під супровід прекрасної інструментальної музики у виконанні Revenko Band, проекції на найбільшому куполі України - дозволять як ніколи зануритися в світ роздумів та душевного естетизму.

Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку. Але головна місія дійства - утвердження добра в усіх його класичний проявах.

Живе виконання блискучих авторських композицій, відомого українського «білого мага» музики, композитора Олексія Ревенка (гітара), віднесуть глядача в атмосферу феєричної фантасмагорії. Анна Матушевська (акордеон) та Євген Смальцуга (флейта). Музиканти, широко відомі не тільки в Україні, об'єдналися в ансамбль, для створення висококласної програми для шоу «Фантастичні світи Маленького Принца», в найбільшому Планетарії країни. Всього 4 концерти до кінця 2018 року. Акустичні номера колективу і оркестрові плей-беки неймовірно концентровано і різноманітно розкриють задумку шоу.

Візитною карткою всіх спільних проектів Київського Планетарію та Eclectic Sound Orchestra є участь в шоу, відомого українського диктора, «золотого» голосу України - Дмитра Хоркіна. Саме його проникливий баритон буде озвучувати рядки самої доброї філософської казки 20 століття.

Особливо варто відзначити візуальний ряд шоу. Спеціально підібрані проекції на куполі загальною площею майже 1 км². будуть вражати глядачів протягом усього концерту. Подібна атмосфера та поєднання візуального ряду, музичних та драматургічних особливостей, можливе тільки на одному унікальному майданчику - Київському Планетарії.

Продюсер шоу - засновник центру розвитку сучасної музики, художній керівник і диригент оркестру Eclectic Sound Orchestra - Сергій Лихоманенко.

Інші дати

Фантастичні світи Маленького Принца

05 березня 2019 17:30

Київський планетарій, Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати