Фантастичні світи Маленького Принца

1 червня 2019, Сб. 11:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на музично-інструментальне шоу «Фантастичні світи Маленького Принца»?

1. Концерт-розповідь нікого не залишить байдужим
2. Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку
3. Кращі цитати в супроводі прекрасної інструментальної музики у виконанні Revenko Band

Київський Планетарій відкриває «Фантастичні світи Маленького Принца»

Київський планетарій та Eclectic Sound Orchestra представляють концерт-оповідь, який не залишить байдужим нікого. У милій казці «Маленький Принц», відомого письменника Антуана де Сента-Екзюпері, прихований глибокий філософський зміст. Вічні цінності: любов, дружба, вірність неймовірно проникливо розкриваються в алегоричних текстах великого француза. Кращі цитати під супровід прекрасної інструментальної музики у виконанні Revenko Band, проекції на найбільшому куполі України - дозволять як ніколи зануритися в світ роздумів та душевного естетизму.

Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку. Але головна місія дійства - утвердження добра в усіх його класичний проявах.

Живе виконання блискучих авторських композицій, відомого українського «білого мага» музики, композитора Олексія Ревенка (гітара), віднесуть глядача в атмосферу феєричної фантасмагорії. Анна Матушевська (акордеон) та Євген Смальцуга (флейта). Музиканти, широко відомі не тільки в Україні, об'єдналися в ансамбль, для створення висококласної програми для шоу «Фантастичні світи Маленького Принца», в найбільшому Планетарії країни. Всього 4 концерти до кінця 2018 року. Акустичні номера колективу і оркестрові плей-беки неймовірно концентровано і різноманітно розкриють задумку шоу.

Візитною карткою всіх спільних проектів Київського Планетарію та Eclectic Sound Orchestra є участь в шоу, відомого українського диктора, «золотого» голосу України - Дмитра Хоркіна. Саме його проникливий баритон буде озвучувати рядки самої доброї філософської казки 20 століття.

Особливо варто відзначити візуальний ряд шоу. Спеціально підібрані проекції на куполі загальною площею майже 1 км². будуть вражати глядачів протягом усього концерту. Подібна атмосфера та поєднання візуального ряду, музичних та драматургічних особливостей, можливе тільки на одному унікальному майданчику - Київському Планетарії.

Продюсер шоу - засновник центру розвитку сучасної музики, художній керівник і диригент оркестру Eclectic Sound Orchestra - Сергій Лихоманенко.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати