FAROLERO

Кожного дня 21:00
Майдан Независимости Київ, Майдан Независимости
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

FAROLERO у Києві - фото №1 FAROLERO у Києві
FAROLERO у Києві - фото №2 FAROLERO у Києві афіша
FAROLERO у Києві - фото №3 FAROLERO у Києві квитки
FAROLERO у Києві - фото №4 FAROLERO у Києві на concert.ua
FAROLERO у Києві - фото №5 FAROLERO у Києві фото

Про подiю

FAROLERO- інтерактивна пішохідна аудіо-екскурсія в форматі театральної вистави.

📍Место зустрічі: Київ, Майдан Незалежності

Видача обладнання 21:00 - 21:15.

Приходь в цей проміжок, щоб встигнути отримати обладнання.

Вихід на маршрут 21:15.

Чи можна спізнитися? Пригоди починаються рівно о 21:15! БУДЬ ВЧАСНО, ІНАКШЕ ТИ НЕ зможеш ВЗЯТИ УЧАСТЬ! Все обладнання запускається з однієї кнопки для всіх учасників!

Тривалість: 100 хвилин

👣Протяжённость: 1,5 км

👢👟 Як одягатися?

🔴 Зручне взуття!

🔴 Чи не бери з собою самокат, велосипед, гіроскутер або ролики. Тобі і супутникам буде незручно.

🔴 Одягайся по погоді!

🌂 Якщо йде дощ? Ми надаємо парасолі.

📍Место фінішу: Андріївська церква

Вас чекають нічні вогні міста, актори в плащах і масках, глибокі і проникливі історії, несподівані звуки, запахи і смаки, магічні ефекти, дивні знахідки, елементи шоу та інші сюрпризи.

Місто розкриється для Вас по-новому. І Ви побачите, що казці є місце в звичайному житті!

FAROLERO (з іспанської - ліхтарник) - персонаж з легенди і центральна фігура екскурсії. Ліхтарник стане Вашим особистим провідником на шляху до мрії.

Ліхтарник FAROLERO - мудрий оповідач. Він знає, як зробити місто живим і як захопити своїх гостей історіями про таємниці міських жителів. Він прожив довге життя і тому вміє ставити правильні питання, відповівши на які людина стає щасливішою.

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Чт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 02 квітня 19:00, Чт The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 02 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати The Illusionists (Ілюзіоністи) The Illusionists (Ілюзіоністи) 7 Подiй The Illusionists (Ілюзіоністи) 2.04 - 05.04.2020 The Illusionists (Ілюзіоністи) 50% на другий 05 квітня 18:00, Нд The Illusionists (Ілюзіоністи) Київ, Палац Україна від 590 грн. The Illusionists (Ілюзіоністи) Вже не хочу 05 квітня The Illusionists (Ілюзіоністи) Палац Україна Придбати