FAROLERO

Кожного дня 21:00
Майдан Независимости Київ, Майдан Независимости
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

FAROLERO у Києві - фото №1 FAROLERO у Києві
FAROLERO у Києві - фото №2 FAROLERO у Києві афіша
FAROLERO у Києві - фото №3 FAROLERO у Києві квитки
FAROLERO у Києві - фото №4 FAROLERO у Києві на concert.ua
FAROLERO у Києві - фото №5 FAROLERO у Києві фото

Про подiю

FAROLERO- інтерактивна пішохідна аудіо-екскурсія в форматі театральної вистави.

📍Место зустрічі: Київ, Майдан Незалежності

Видача обладнання 21:00 - 21:15.

Приходь в цей проміжок, щоб встигнути отримати обладнання.

Вихід на маршрут 21:15.

Чи можна спізнитися? Пригоди починаються рівно о 21:15! БУДЬ ВЧАСНО, ІНАКШЕ ТИ НЕ зможеш ВЗЯТИ УЧАСТЬ! Все обладнання запускається з однієї кнопки для всіх учасників!

Тривалість: 100 хвилин

👣Протяжённость: 1,5 км

👢👟 Як одягатися?

🔴 Зручне взуття!

🔴 Чи не бери з собою самокат, велосипед, гіроскутер або ролики. Тобі і супутникам буде незручно.

🔴 Одягайся по погоді!

🌂 Якщо йде дощ? Ми надаємо парасолі.

📍Место фінішу: Андріївська церква

Вас чекають нічні вогні міста, актори в плащах і масках, глибокі і проникливі історії, несподівані звуки, запахи і смаки, магічні ефекти, дивні знахідки, елементи шоу та інші сюрпризи.

Місто розкриється для Вас по-новому. І Ви побачите, що казці є місце в звичайному житті!

FAROLERO (з іспанської - ліхтарник) - персонаж з легенди і центральна фігура екскурсії. Ліхтарник стане Вашим особистим провідником на шляху до мрії.

Ліхтарник FAROLERO - мудрий оповідач. Він знає, як зробити місто живим і як захопити своїх гостей історіями про таємниці міських жителів. Він прожив довге життя і тому вміє ставити правильні питання, відповівши на які людина стає щасливішою.

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Екскурсія по Одеському оперному театру Екскурсія по Одеському оперному театру 4 Події Екскурсія по Одеському оперному театру 23.08 - 31.08.2019 Вечір поезії Мартіни Макєєвої. Важкий люкс і легка драма 28 серпня 20:00, Ср Вечір поезії Мартіни Макєєвої. Важкий люкс і легка драма Київ, Ресторан Queen від 1000 грн. Вечір поезії Мартіни Макєєвої. Важкий люкс і легка драма Вже не хочу 28 серпня Вечір поезії Мартіни Макєєвої. Важкий люкс і легка драма Ресторан Queen Придбати Романтичне нічне шоу Love Романтичне нічне шоу Love 2 Події Романтичне нічне шоу Love 24.08 - 31.08.2019