1 вересня 2018, Сб. 10:01
ЦУМ 7 поверх Київ, вул. Хрещатик, 38
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Fashion Tech Summit у Києві - фото №1 Fashion Tech Summit у Києві
Fashion Tech Summit у Києві - фото №2 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №3 Fashion Tech Summit у Києві квитки
Fashion Tech Summit у Києві - фото №4 Fashion Tech Summit у Києві на concert.ua
Fashion Tech Summit у Києві - фото №5 Fashion Tech Summit у Києві фото
Fashion Tech Summit у Києві - фото №6 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №7 Fashion Tech Summit у Києві дивитись
Fashion Tech Summit у Києві - фото №8 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №9 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №10 Fashion Tech Summit у Києві квитки
Fashion Tech Summit у Києві - фото №11 Fashion Tech Summit у Києві фото
Fashion Tech Summit у Києві - фото №12 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №13 Fashion Tech Summit у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на Fashion Tech Summit?

1. Кращі спікери і представники світових компаній представлять успішні кейси в Києві не тільки для формування нового бізнес-спільноти, а й для пошуку нового бачення для розвитку fashion і tech в Україні.
2. В рамках Fashion Tech Summit вперше відбудеться конкурс кращих стартапів, які об'єднують креативні ідеї та технології.
3. Більше 1000 учасників і більше 50 спікерів (Stanford University, Pinterest, Farfetch, Snapchat, Browns і багато інших)

Fashion Tech Summit 2018 - новий формат освітнього заходу, який покликаний створити якісну платформу для взаємодії fashion і tech індустрій.

"Провівши останній рік в Силіконовій Долині я розумію, що майбутнє модної індустрії - виключно в її технологічному прогресі і можливості користуватися всіма новими технологіями, які з'являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit - дати максимум знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять з Європи і Силіконової Долини, щоб поділитися своїм безцінним досвідом. Я дуже чекаю на цю подію, оскільки для мене Fashion Tech Summit - це в якійсь мірі квінтесенція тих знань, які я отримала за останній рік і мені не терпиться ними поділитися ". - Дарина Шаповалова

Чому ми створюємо Fashion Tech Summit?

- 13 сезонів першої у Східній Європі міжнародного тижня моди
- 5 років роботи освітньої платформи Kiev Fashion Institute
- 10 освітніх міжнародних конференцій в Києві
- Перші, хто вивів українських дизайнерів на світові ринки (Париж, Мілан, Нью-Йорк, Токіо).

Види квитків:

SMART - 2000 гривень

Квиток не підлягає поверненню.

У пакет входить: вхід на конференцію, вхід на Networking Party, (2 вересня) відвідування відкритої інтерактивної зони, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

GENIUS - 12 000 гривень

Вартість квитка повертається покупцеві в 100% розмірі, якщо запит на повернення надходить до 01.08. З 01.08 по 14.08 повертається 50% вартості квитка. Після 14.08 вартість не повертається.

Місця: 1 і 2 ряд.
У пакет входить: запрошення на закритий івент зі спікерами та спеціальними гостями, вечеря (1 вересня) з іноземними спікерами, обіди зі спікерами 1 і 2 вересня; вхід на Networking Party (2 вересня), відвідування відкритої інтерактивної зони, прослуховування всіх лекцій, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

Схожі події

Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним 14 грудня 19:00, Пт Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Київ, Fedoriv Hub від 3000 грн. Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Вже не хочу 14 грудня Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Fedoriv Hub Придбати Дмитрій Гордон 15 грудня 19:00, Сб Дмитрій Гордон Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 250 грн. Дмитрій Гордон Вже не хочу 15 грудня Дмитрій Гордон Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 25 січня 16:00, Пт Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Вже не хочу 25 січня Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Fedoriv Hub Придбати Networking, бізнес як вид відпочинку 16 грудня 10:00, Нд Networking, бізнес як вид відпочинку Миколаїв, Концерт-хол Юність від 245 грн. Networking, бізнес як вид відпочинку Вже не хочу 16 грудня Networking, бізнес як вид відпочинку Концерт-хол Юність Придбати