24-pay-mark Created with Sketch.

Fashion Tech Summit

1 вересня 2018, сб. 10:01
ЦУМ 7 поверх Київ, вул. Хрещатик, 38
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Fashion Tech Summit у Києві - фото №1 Fashion Tech Summit у Києві
Fashion Tech Summit у Києві - фото №2 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №3 Fashion Tech Summit у Києві квитки
Fashion Tech Summit у Києві - фото №4 Fashion Tech Summit у Києві на concert.ua
Fashion Tech Summit у Києві - фото №5 Fashion Tech Summit у Києві фото
Fashion Tech Summit у Києві - фото №6 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №7 Fashion Tech Summit у Києві дивитись
Fashion Tech Summit у Києві - фото №8 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №9 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №10 Fashion Tech Summit у Києві на concert.ua
Fashion Tech Summit у Києві - фото №11 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №12 Fashion Tech Summit у Києві дивитись
Fashion Tech Summit у Києві - фото №13 Fashion Tech Summit у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Fashion Tech Summit?

1. Кращі спікери і представники світових компаній представлять успішні кейси в Києві не тільки для формування нового бізнес-спільноти, а й для пошуку нового бачення для розвитку fashion і tech в Україні.
2. В рамках Fashion Tech Summit вперше відбудеться конкурс кращих стартапів, які об'єднують креативні ідеї та технології.
3. Більше 1000 учасників і більше 50 спікерів (Stanford University, Pinterest, Farfetch, Snapchat, Browns і багато інших)

Fashion Tech Summit 2018 - новий формат освітнього заходу, який покликаний створити якісну платформу для взаємодії fashion і tech індустрій.

"Провівши останній рік в Силіконовій Долині я розумію, що майбутнє модної індустрії - виключно в її технологічному прогресі і можливості користуватися всіма новими технологіями, які з'являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit - дати максимум знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять з Європи і Силіконової Долини, щоб поділитися своїм безцінним досвідом. Я дуже чекаю на цю подію, оскільки для мене Fashion Tech Summit - це в якійсь мірі квінтесенція тих знань, які я отримала за останній рік і мені не терпиться ними поділитися ". - Дарина Шаповалова

Чому ми створюємо Fashion Tech Summit?

- 13 сезонів першої у Східній Європі міжнародного тижня моди
- 5 років роботи освітньої платформи Kiev Fashion Institute
- 10 освітніх міжнародних конференцій в Києві
- Перші, хто вивів українських дизайнерів на світові ринки (Париж, Мілан, Нью-Йорк, Токіо).

Види квитків:

SMART - 2000 гривень

Квиток не підлягає поверненню.

У пакет входить: вхід на конференцію, вхід на Networking Party, (2 вересня) відвідування відкритої інтерактивної зони, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

GENIUS - 12 000 гривень

Вартість квитка повертається покупцеві в 100% розмірі, якщо запит на повернення надходить до 01.08. З 01.08 по 14.08 повертається 50% вартості квитка. Після 14.08 вартість не повертається.

Місця: 1 і 2 ряд.
У пакет входить: запрошення на закритий івент зі спікерами та спеціальними гостями, вечеря (1 вересня) з іноземними спікерами, обіди зі спікерами 1 і 2 вересня; вхід на Networking Party (2 вересня), відвідування відкритої інтерактивної зони, прослуховування всіх лекцій, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

Схожі події

Майстер-клас із малювання картин 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас із малювання картин 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання картин 11 жовтня 18:00, вт Майстер клас з малювання картин Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 600 грн. Майстер клас з малювання картин Вже не хочу 11 жовтня Майстер клас з малювання картин Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання з вином 14.10, 15.10 Майстер клас з малювання з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер клас з малювання з вином 14.10, 15.10 Майстер клас з малювання з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати