1 вересня 2018, Сб. 10:01
ЦУМ 7 поверх Київ, вул. Хрещатик, 38
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Fashion Tech Summit у Києві - фото №1 Fashion Tech Summit у Києві
Fashion Tech Summit у Києві - фото №2 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №3 Fashion Tech Summit у Києві квитки
Fashion Tech Summit у Києві - фото №4 Fashion Tech Summit у Києві на concert.ua
Fashion Tech Summit у Києві - фото №5 Fashion Tech Summit у Києві фото
Fashion Tech Summit у Києві - фото №6 Fashion Tech Summit у Києві піти
Fashion Tech Summit у Києві - фото №7 Fashion Tech Summit у Києві дивитись
Fashion Tech Summit у Києві - фото №8 Fashion Tech Summit у Києві
Fashion Tech Summit у Києві - фото №9 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №10 Fashion Tech Summit у Києві
Fashion Tech Summit у Києві - фото №11 Fashion Tech Summit у Києві дивитись
Fashion Tech Summit у Києві - фото №12 Fashion Tech Summit у Києві афіша
Fashion Tech Summit у Києві - фото №13 Fashion Tech Summit у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Fashion Tech Summit?

1. Кращі спікери і представники світових компаній представлять успішні кейси в Києві не тільки для формування нового бізнес-спільноти, а й для пошуку нового бачення для розвитку fashion і tech в Україні.
2. В рамках Fashion Tech Summit вперше відбудеться конкурс кращих стартапів, які об'єднують креативні ідеї та технології.
3. Більше 1000 учасників і більше 50 спікерів (Stanford University, Pinterest, Farfetch, Snapchat, Browns і багато інших)

Fashion Tech Summit 2018 - новий формат освітнього заходу, який покликаний створити якісну платформу для взаємодії fashion і tech індустрій.

"Провівши останній рік в Силіконовій Долині я розумію, що майбутнє модної індустрії - виключно в її технологічному прогресі і можливості користуватися всіма новими технологіями, які з'являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit - дати максимум знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять з Європи і Силіконової Долини, щоб поділитися своїм безцінним досвідом. Я дуже чекаю на цю подію, оскільки для мене Fashion Tech Summit - це в якійсь мірі квінтесенція тих знань, які я отримала за останній рік і мені не терпиться ними поділитися ". - Дарина Шаповалова

Чому ми створюємо Fashion Tech Summit?

- 13 сезонів першої у Східній Європі міжнародного тижня моди
- 5 років роботи освітньої платформи Kiev Fashion Institute
- 10 освітніх міжнародних конференцій в Києві
- Перші, хто вивів українських дизайнерів на світові ринки (Париж, Мілан, Нью-Йорк, Токіо).

Види квитків:

SMART - 2000 гривень

Квиток не підлягає поверненню.

У пакет входить: вхід на конференцію, вхід на Networking Party, (2 вересня) відвідування відкритої інтерактивної зони, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

GENIUS - 12 000 гривень

Вартість квитка повертається покупцеві в 100% розмірі, якщо запит на повернення надходить до 01.08. З 01.08 по 14.08 повертається 50% вартості квитка. Після 14.08 вартість не повертається.

Місця: 1 і 2 ряд.
У пакет входить: запрошення на закритий івент зі спікерами та спеціальними гостями, вечеря (1 вересня) з іноземними спікерами, обіди зі спікерами 1 і 2 вересня; вхід на Networking Party (2 вересня), відвідування відкритої інтерактивної зони, прослуховування всіх лекцій, кава-брейки, отримання навчальних матеріалів з конференції на пошту після події.

Схожі події

SMART Медіа-арт лекторій 23 березня 13:00, Сб SMART Медіа-арт лекторій Київ, ВДНГ, 13 павільйон від 250 грн. SMART Медіа-арт лекторій Вже не хочу 23 березня SMART Медіа-арт лекторій ВДНГ, 13 павільйон Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 13 квітня 17:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Львів, Центр Довженка від 650 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 13 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Центр Довженка Придбати Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики 16 квітня 19:00, Вт Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеса, Одеський Літературний Музей від 1500 грн. Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Вже не хочу 16 квітня Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеський Літературний Музей Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати