Подію скасовано

Відкриття сезону. Feduk

28 вересня 2019, Сб. 21:00
Ночной клуб Jennifer Club Одеса, Люстдорфская дорога, 96а
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Feduk (Федук, справжнє ім'я Федір Інсаров) - московський реп-виконавець, голосно заявив про себе після виходу трека «Рожеве вино», записаного спільно з репером Елджеем. Він став справжньою музичним подією 2017 року, зайнявши почесне місце в десятці хітпарадів і зібравши величезну кількість переглядів в YouTube.

Творча біографія цього виконавця - відмінний приклад цілеспрямованості та любові до того, чим він займається. Ідея його альбому - бажання зробити відчуття літа постійним, розповісти про розбите серце і знову знайдену любов. Останні треки та кліпи Feduka - справжній прорив, що йде в ногу з часом.

Досліджуючи різні стилі і нарощуючи аудиторію, Feduk продовжує залишатися одним з найпопулярніших артистів нашого часу.

І 28 Вересня на відкритті 7-го сезону нічного клубу Jennifer, вперше в Україні він здивує глядачів своєю харизмою і приголомшливим виконанням улюблених хітів.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати