Фелікс Шиндер і Гроші вперед

26 листопада 2020, Чт. 19:00
Центр «Менора» Дніпро, ул. Шолом-Алейхема, 4
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за Терпіння в отріманні ВІДПОВІДІ. На жаль, у зв'язку Із введенням карантину та Визнання правительства таких ЗАХОДІВ форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а такоже согласно з частин 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені во время карантину заходь повернення НЕ підлягають. Всі квитки є дійснімі на Нові дати.

У випадка Скасування заходу квитки підлягають повернення у встановлений організатором срок. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артістів, авіакомпаніямі, тревел-агентами, Готель, концертні майданчики та іншімі контрагентами относительно перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втріматі індустрію «на плаву», маючі дело з небаченім досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надаваті вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння и заздалегідь вдячні за Терпіння з вашого боку. Если ви хочете надіслаті організатору події особистий запит, будь ласка, Звертайтесь за номером телефону 063 056 66 45

Музичний кооператив «Гроші Уперед» - хуліганський октет, утворений в 2014 році з рідних і прийомних синів Одеси-Мами.

Відомий насамперед завдяки своєму стилю - суміші вуличного бандитського фольклору, єврейської народної музики і рок-н-ролу - який самі музиканти іменували Odessa Gangsta Folk. Незалежний дух колективу та сценічна винахідливість - визначили їх особливе місце на полотні української естради. Незабутні одеські містерії, приправлені особливим гумором, фірмовими «фокусами», торгами і непроханими гостями - зробили «Гроші Уперед» візитною карткою самої Одеси.

Моментальну популярність ледь створеному кооперативу приніс успіх їх соліста Фелікса Шиндера на ТВ-Шоу «Голос Країни».

Засвітившись на всіх радіостанціях, великих сценах, ярмарках і базарах, і перегравши з усіма іменитими особами української естради (серед яких Ніно Катамадзе, Майкл Найман, DePhazz, Океан Ельзи, 5'Nizza, Срібне весілля, СКАЙ, Крихiтка, Garden City Movement, Олег Скрипка (ВВ) і Юрій Кузнєцов), кооператив тут же відправляється відкривати себе новим материках.

Завсідники найбільших фестивалів (Odessa Jazz Fest, Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, ОМКФ, Woodstock Ukraine, Таки-Да Фест, Kyiv Music Market, Odessa Sea Fest, Цимес Маркет і тд) і лауреати музичних премій, вони пробують себе в нових проектах, беруть участь в благодійних акціях, ведуть власне радіо і навіть видають газету.

Паралельно з цим група продовжує розширювати географію і підминати під себе зарубіжну аудиторію, на цей раз європейську. Sommerfestival Der Kulturen в Штутгарті, FolkHerbst Preisverleihung, International Klezmer Festival Fürth - і це тільки в Німеччині! Крім безлічі маленьких сцен, сольних концертів і колаборацій у Франції, Іспанії, Польщі, Бельгії та ...