Фелікс Шиндер і Гроші вперед

27 листопада 2020, Пт. 20:00
Арт-клуб Корова Харків, вул. Ярослава Мудрого, 37
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Концертно-продюсерская компания "Magic Box"
Контакти організатора: 63 056 66 45

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Музичний кооператив «Гроші Уперед» - хуліганський октет, створений в 2014 році з рідних і прийомних синів Одеси-Мами.

Відомий насамперед завдяки своєму стилю - суміші вуличного бандитського фольклору, єврейської народної музики і рок-н-ролу - який самі музиканти іменували Odessa Gangsta Folk. Незалежний дух колективу та сценічна винахідливість - визначили їх особливе місце на полотні української естради. Незабутні одеські містерії, приправлені особливим гумором, фірмовими «фокусами», торгами і непроханими гостями - зробили «Гроші Уперед» візитною карткою самої Одеси.

Моментальну популярність ледь створеному кооперативу приніс успіх їх соліста Фелікса Шиндера на ТВ-Шоу «Голос Країни».

Засвітившись на всіх радіостанціях, великих сценах, ярмарках і базарах, і перегравши з усіма іменитими особами української естради (серед яких Ніно Катамадзе, Майкл Найман, DePhazz, Океан Ельзи, 5'Nizza, Срібне весілля, СКАЙ, Крихiтка, Garden City Movement, Олег Скрипка (ВВ) і Юрій Кузнєцов), кооператив тут же відправляється відкривати себе новим материках.

Завсідники найбільших фестивалів (Odessa Jazz Fest, Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, ОМКФ, Woodstock Ukraine, Таки-Да Фест, Kyiv Music Market, Odessa Sea Fest, Цимес Маркет і тд) і лауреати музичних премій, вони пробують себе в нових проектах, беруть участь в благодійних акціях, ведуть власне радіо і навіть видають газету.

Паралельно з цим група продовжує розширювати географію і підминати під себе зарубіжну аудиторію, на цей раз європейську. Sommerfestival Der Kulturen в Штутгарті, FolkHerbst Preisverleihung, International Klezmer Festival Fürth - і це тільки в Німеччині! Крім безлічі маленьких сцен, сольних концертів і колаборацій у Франції, Іспанії, Польщі, Бельгії та ...