Фелікс Шиндер і Гроші вперед

16 листопада 2019, Сб. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Одеса, зустрічай кошерний цимес з Малій Арнаутській!

16 листопада в Філармонії виступить таки єдиний музичний кооператив міста. Не пропустіть концерт справжньої банди з Одеси, яка виконує яскраву суміш хуліганського фольклору Молдаванки і клезмерської музики. На сцені - король одеського фольклору Фелікс Шиндер, інтелігент і гідний син молдаванки, і одеський музичний кооператив «Гроші Вперед».

Це буде не просто виступ, в живій, інтерактивний спектакль, де зможуть взяти участь і самі глядачі. Вас чекає атмосфера справжнього свята в чорноморському місті. Тут немає сторонніх, тому кожного зустрічають, немов близького родича - "щоб ви нам були здорові"! Ви відчуєте справжню Одесу, дізнаєтеся місто таким, як він є: тісні дворики, південний говір, особливий гумор, неповторний солоне повітря ...

Фелікс Шиндер і «Гроші Уперед» гарантують танці до упаду, гарний настрій на місяці вперед і величезний заряд позитивної "одеської" енергії!

Тримайте свою кишеню ширше - у нас є, що туди покласти. Знай, як гуляти!

«Гроші Уперед» - одеський музичний колектив, заснований в 2014 році. Визначають свій стиль як Odessa Gangsta Folk - з'єднання єврейської народної музики і рок-н-ролу, хуліганського міського фольклору Молдаванки, клезмера, балканських ритмів і особливого одеського гумору.

Фелікс Шиндер, якого називають «королем одеського фольклору», - соліст «Гроші Вперед», відомий багатьом завдяки участі в ТВ-шоу «Голос Країни», мандрівник, любитель «дорожнього» блюзу і «ортодоксальний хуліган».

Схожі події

Вечер джаза и вина в саду 07 серпня 20:00, Пт Вечер джаза и вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Вже не хочу 07 серпня Вечер джаза и вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі 27 серпня 19:00, Чт ДахаБраха. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 500 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі Вже не хочу 27 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі D12 Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати