Фелікс Шиндер і Гроші вперед

16 листопада 2019, Сб. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Одеса, зустрічай кошерний цимес з Малій Арнаутській!

16 листопада в Філармонії виступить таки єдиний музичний кооператив міста. Не пропустіть концерт справжньої банди з Одеси, яка виконує яскраву суміш хуліганського фольклору Молдаванки і клезмерської музики. На сцені - король одеського фольклору Фелікс Шиндер, інтелігент і гідний син молдаванки, і одеський музичний кооператив «Гроші Вперед».

Це буде не просто виступ, в живій, інтерактивний спектакль, де зможуть взяти участь і самі глядачі. Вас чекає атмосфера справжнього свята в чорноморському місті. Тут немає сторонніх, тому кожного зустрічають, немов близького родича - "щоб ви нам були здорові"! Ви відчуєте справжню Одесу, дізнаєтеся місто таким, як він є: тісні дворики, південний говір, особливий гумор, неповторний солоне повітря ...

Фелікс Шиндер і «Гроші Уперед» гарантують танці до упаду, гарний настрій на місяці вперед і величезний заряд позитивної "одеської" енергії!

Тримайте свою кишеню ширше - у нас є, що туди покласти. Знай, як гуляти!

«Гроші Уперед» - одеський музичний колектив, заснований в 2014 році. Визначають свій стиль як Odessa Gangsta Folk - з'єднання єврейської народної музики і рок-н-ролу, хуліганського міського фольклору Молдаванки, клезмера, балканських ритмів і особливого одеського гумору.

Фелікс Шиндер, якого називають «королем одеського фольклору», - соліст «Гроші Вперед», відомий багатьом завдяки участі в ТВ-шоу «Голос Країни», мандрівник, любитель «дорожнього» блюзу і «ортодоксальний хуліган».

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати