Нейромонах Феофан

2 березня 2019, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Нейромонаха Феофана?

1. Відчути "ядрёность".
2. Потанцювати і притоптати.
3. Почути, як співає ведмідь.

Під завісу 2018 року Нейромонах Феофан - загадковий повелитель Давньоруської драма - відправляється в новий тур «Віче»: артист зі своїми незмінними супутниками діджеєм Никодимом і ведмедем представляти нову програму, складену самими фанатами проекту.

Три альбоми, два міні-альбома і кілька синглів; кліпи, котрі збирають десятки мільйонів переглядів на YouTube; увагу від Сергія Шнурова, Юрія Дудя, Івана Урганта і інших селебріті, а повні зали на концертах по всій Росії, в Україна, Білорусі, Латвії, Естонії та оглушливий успіх на літніх фестивалях - все це Нейромонах Феофан!

Віддячити своїх слухачів за підтримку Феофан вирішив новою програмою« Віче »: сет-лист буде заснований на голосуванні, яке проходить онлайн на www. feofantour.ru Спеціально для туру буде розроблено і нове шоу, традиційно підготовлене і технічно реалізоване самими артистами.

Ніхто не знає, як він виглядає насправді: на концертах соліст проекту ховає обличчя під капюшоном, з-під якого стирчить тільки густа борода. На виступах Нейромонаха Феофана абсолютно особлива, неповторна атмосфера: самі гості часто одягаються в народні костюми і беруть участь в численних активностях. Концерти Феофана - це шоу, що відбуваються не тільки на сцені, а й у залі, і «Віче» обіцяє стати новою главою в їх історії.