Нейромонах Феофан

2 березня 2019, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Нейромонаха Феофана?

1. Відчути "ядрёность".
2. Потанцювати і притоптати.
3. Почути, як співає ведмідь.

Під завісу 2018 року Нейромонах Феофан - загадковий повелитель Давньоруської драма - відправляється в новий тур «Віче»: артист зі своїми незмінними супутниками діджеєм Никодимом і ведмедем представляти нову програму, складену самими фанатами проекту.

Три альбоми, два міні-альбома і кілька синглів; кліпи, котрі збирають десятки мільйонів переглядів на YouTube; увагу від Сергія Шнурова, Юрія Дудя, Івана Урганта і інших селебріті, а повні зали на концертах по всій Росії, в Україна, Білорусі, Латвії, Естонії та оглушливий успіх на літніх фестивалях - все це Нейромонах Феофан!

Віддячити своїх слухачів за підтримку Феофан вирішив новою програмою« Віче »: сет-лист буде заснований на голосуванні, яке проходить онлайн на www. feofantour.ru Спеціально для туру буде розроблено і нове шоу, традиційно підготовлене і технічно реалізоване самими артистами.

Ніхто не знає, як він виглядає насправді: на концертах соліст проекту ховає обличчя під капюшоном, з-під якого стирчить тільки густа борода. На виступах Нейромонаха Феофана абсолютно особлива, неповторна атмосфера: самі гості часто одягаються в народні костюми і беруть участь в численних активностях. Концерти Феофана - це шоу, що відбуваються не тільки на сцені, а й у залі, і «Віче» обіцяє стати новою главою в їх історії.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати