8 липня 2018, Нд. 20:00
WESTERN Night club Одеса, пляж Аркадія, Ліве крило
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Нейромонаха Феофана?

1. Відчути "ядрёность"
2. Потанцювати і притоптати
3. Почути, як співає ведмідь

Зовсім скоро зустрічайте в своєму місті! Справжнісінький билинний персонаж, який грає крутий drum'n'bass - Нейромонах Феофан! Разом з діджеєм Никодимом і харизматичним бурим Ведмедем молодець представить нову програму «Ядрёность - образ жизни».

Майже 9 років Феофан зберігає абсолютне інкогніто і навіть найвірніші фанати не уявляють, хто ховається під капюшоном! Та й яка різниця, якщо Нейромонах не перестає дивувати нереальним сплетінням староруських славянізмів і динамічного драма. Кожен виступ Феофана - справжнє російське гуляння з артистами, одягненими в косоворотки, сарафани та онучі.

Слава спіткала Нейромонаха після виходу в 2015 дебютного альбому «В душі драм, в серці світла Русь», ідея якого, за чутками, народилася під час прогулянки в лісі. Відзначимо, що альбом відразу потрапив в десятку ITunes. А участь в фестивалях «Нашестя», Kubana, «Дикая Мята», «Былинный Берег» тільки додало фанатів.

Чіткі ритми, потужний драм, невигадливі і зрозумілі на підсвідомому рівні тексти - нереальний мікс староруської історії і сучасності, який так подобається слухачеві.

Приходьте на концерт Феофана! Отримайте заряд споконвічної російської енергії під гучні хіти «Топити за Феофана», «Притоптати», «Хата ходить ходуном» та інші!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 Monatik 23 серпня. Superdry Party 23 серпня 22:00, Чт Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza, Одеса від 450 грн. Monatik 23 серпня. Superdry Party Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza Придбати