Фестиваль фарб Холі

15 червня 2019, Сб. 15:00
Стадион Старт Київ, ул. Шолуденко, 26-28
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №1 picture
Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №2 picture
Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №3 picture
Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №4 picture
Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №5 picture
Фестиваль фарб Холі у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на Фестиваль фарб Холі?

1. Перша причина це - ти!
2. Друга причина це - твої друзі!
3. Третя причина це ми!

Тонни фарби і яскравих емоцій, вибух позитиву і драйву, дружня атмосфера і крутий відпочинок! Саме так зустрінемо літо з друзями, родиною і фарбами Холі!

15 червня, столиця знову відчує, як це круто бути барвистим, яскравим і веселим, а що б не довелося нудьгувати ми приготували сотні різних розваг на будь-який смак і колір;) Фарба Холі, конкурси, атракціони і звичайно ж круті артисти, зони відпочинку і фудкорти на будь-який смак, так само всіх гостей фестивалю чекають цікаві квести і завдання з призами.

«Холі» або «Фестиваль фарб» - індійський народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя.

І ось, вже сьомий рік поспіль, ми наповнюємо життя яскравими фарбами!

Відкриємо літо яскраво! У серці міста, зберуться представники арт-культур, жителі Києва, гості країни і столиці для того, щоб приєднається до давньої індійської традиції, і розфарбувати один одного всіма кольорами веселки!

В рамках розважальної програми з 15:00 до 21:00 на глядачів чекає музичний супровід ді-джеїв, тематична розпис «боді-арт», написання мехенди, волейбол, мильні бульбашки, битва фарбою і виступ артистів і спортсменів, танцювальні флешмоби. Для дітей буде розважальні ігри від «Дитячої планети». Батути і атракціони! Безліч конкурсів та сюрпризів