24-pay-mark Created with Sketch.

Фестиваль сучасної хореографії "Танець, який ми обираємо"

11 листопада 2021, чт. 19:00-21:00
Одесский культурный центр Одеса, вул. Василя Стуса, 2б
від 200 ₴
від 200 ₴

Галерея

Про подiю

Фестиваль сучасної хореографії "Танець, який ми обираємо" в Одесі! Чекаємо на вас 2021-11-11 в 19:00 на локації Одесский культурный центр, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Фестиваль сучасної хореографії "Танець, який ми обираємо" на Concert.ua онлайн.Міжнародний фестиваль сучасної хореографії "Танець, який ми обираємо" презентує три танцювальні вистави від українських та швейцарських хореографів, що будуть показані протягом одного вечора на сцені Одеського Культурного Центру.

Komlizen Reloaded - вистава швейцарської компанії cie zeitSprung. Компанія складається з танцівників та музиканта з Європи, Африки та Азії, які співпрацюють один з одним. Ця різноманітність також може розглядатися як метафора сучасної міграції у всьому світі. Засобами танцю компанія створює непередбачені ситуації та досліджує соціальну приналежність та нашу потребу в безпеці та підтримці.

Танцівники втілюють боротьбу за виживання у спільноті через взаємодію в середині перформансу, який просякнутий любов’ю, гумором та кількома дивовижними несподіваними поворотами сюжету. А ще - це справжня насолода від живого танцю, що виникає просто тут і зараз.

Теорія Усвідомлення - вистава компанії Plastilin Dance Theater (Одеса, Україна). 

Очі - дзеркало душі, а що відбивається в ваших очах? Кого і що ви бачите?

Кругообіг зустрічей, подій, вчинків: що ми бачимо, а що відчуваємо? Суперництво розуму і почуттів супроводжує нас протягом усього життя. Шальки терезів схиляються то в одну, то в іншу сторону в залежності від подій в нашому оточенні.

Чи може віра однієї людини змінити ціле суспільство? - запитує авторка вистави. Може, якщо ця віра задає нові орієнтири і відкриває нові грані пізнання.

Totem Dance Theatre - ПРЕМ'ЄРА вистави (Київ, Україна)

 

 

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Фестиваль настільно-рольових ігор Dice Con 30 серпня 14:00, пт Фестиваль настільно-рольових ігор Dice Con Львів, Львівський палац мистецтв від 250 ₴ Фестиваль настільно-рольових ігор Dice Con Вже не хочу 30 серпня Фестиваль настільно-рольових ігор Dice Con Львівський палац мистецтв Придбати Wisard day 27 липня 10:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Благодійний Культурний фестиваль 17 серпня 10:00, сб Благодійний Культурний фестиваль "Нравиця!" Київ, ВДНГ від 374 ₴ Благодійний Культурний фестиваль Вже не хочу 17 серпня Благодійний Культурний фестиваль "Нравиця!" ВДНГ Придбати