Фестиваль здоров'я

17 листопада 2019, Нд. 11:00
Музей цікавої науки Одеса, Проспект Шевченка, 4е
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Фестиваль здоров'я в в Одесі! Чекаємо вас 2019-11-17 о 11:00 на майданчику Музей цікавої науки, Одеса.
Ви можете купити квитки на Фестиваль здоров'я на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Не існує чарівної пігулки від всіх хвороб. Тільки профілактика здоров'я здатна вберегти вас і вашу сім'ю від серйозних проблем.

Фестиваль здоров'я в Музеї Цікавої Науки - наш внесок в культуру здорового способу життя.

Вас чекають: цікаві лекції та інтерактивні локації від партнерів заходу, а також розважальна програма для дітей. Приходьте до нас, 17 листопада і будьте здорові!

Програма дня:

Казкотерапія. В гостях у зубної феї.

Майстер-клас від сімейного лікаря клініки Одрекс для дітей "Азбука тіла людини"

Лекція про здорове харчування і дегустація вітамінних чаїв

Лекція від сімейного лікаря клініки Одрекс для дорослих "Вакцинація - за і проти"

Квест Загін "Анти Вірус"

Відкритий урок з карате

Динамічне і статичне сканування стопи

Локація першої допомоги при невідкладних станах від бригади швидкої допомоги клініки Одрекс

Схожі події

Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020 Загадка Снігової Королеви 25% 21 грудня 12:00, Сб Загадка Снігової Королеви Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Загадка Снігової Королеви Вже не хочу 21 грудня Загадка Снігової Королеви Театр юного глядача Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 22 грудня 12:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 22 грудня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show 2 Події Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show 20.12 - 20.12.2019