Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!"

13 жовтня 2019, Нд. 12:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №1 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №2 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві афіша
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №3 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві квитки
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №4 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві на concert.ua
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №5 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві фото
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві - фото №6 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Києві піти

Про подiю

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?

Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними… Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксиспівки. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків… А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове "Фікси ШОУ"!

"Фікси ШОУ!" — інтерактивна вистава, яка дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.
Маленькі глядачі будуть у захваті!

Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.