Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!"

3 листопада 2019, Нд. 12:00
МКЦ Прометей Бровари, бульвар Незалежності 4
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №1 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №2 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах афіша
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №3 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах квитки
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №4 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах на concert.ua
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №5 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах фото
Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах - фото №6 Фікси ШОУ. "Обережно, фіксики!" у Броварах піти

Про подiю

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?

Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними… Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксиспівки. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків… А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове "Фікси ШОУ"!

"Фікси ШОУ!" — інтерактивна вистава, яка дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.
Маленькі глядачі будуть у захваті!

Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Схожі події

Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 25.07.2020 Весняна казка Весняна казка 2 Події Весняна казка 28.03 - 18.07.2020 Собачий вальс Собачий вальс 3 Події Собачий вальс 20.12 - 25.07.2020