Фіксі Шоу

від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №1 Фіксі Шоу в Ужгороді
Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №2 Фіксі Шоу в Ужгороді афіша
Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №3 Фіксі Шоу в Ужгороді квитки
Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №4 Фіксі Шоу в Ужгороді на concert.ua
Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №5 Фіксі Шоу в Ужгороді фото
Фіксі Шоу в Ужгороді - фото №6 Фіксі Шоу в Ужгороді піти

Про подiю

Фіксі ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком»!

НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!

Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіспіванки, танці та жарти.

Але і в світі Фіксиків є зло... Наприклад — комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план... Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на «Фіксі ШОУ»!

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу!

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, дитина сидить на руках).